PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626024}
6,1 526
ocen
6,1 10 1 526
The Bureau: XCOM Declassified
powrót do forum gry The Bureau: XCOM Declassified

Właśnie zacząłem grać. Miałem tą grę już wcześniej, ale wtedy mój komp nie do końca był w stanie ją udźwignąć (przycinała się co pewien czas i w pewnym momencie miałem już dość). Teraz mam lepszy sprzęt, więc mogę bez problemu nacieszyć się grą. Jak na razie jest nieźle - grafika w porządku, gameplay też, jest jakaś fabuła, która zaczyna się rozwijać. Liczę, że potem będę mógł powalczyć jakimiś broniami obcych - jako minus widziałbym w tej chwili tylko to, że ubici ufole nie zostawiają po sobie tych laserów, z których do mnie tak ochoczo naparzają. (może później się to zmieni - tzn. naparzać na pewno nie przestaną, ale może po śmierci zostawią mi swoją broń hehe). Na tą chwilę polecam i spokojnie dałbym 7/10 - ostateczną ocenę wystawię po przejściu gry.

ocenił(a) grę na 7
Mordechaj_Sauerland

Jestem już po. Bronią kosmitów ostatecznie dane mi było postrzelać do woli. Grało mi się naprawdę fajnie. Gra ma ciekawą klimatyczną fabułę (autentycznie czuć tu klimacik lat 60-tych). Gameplay udany, grafika jak już pisałem też w porządku. Generalnie dałbym grze 8/10, ale (tu uwaga - SPOILER! ) na sam koniec gry był zgrzyt, który uprzykrzył mi nieco rozgrywkę. Nie podobało mi się, że w finałowej misji nie steruję już głównym bohaterem Willem Carterem. W trakcie rozgrywki zżyłem się nieco z postacią i takie nagłe usunięcie go na dalszy plan na koniec gry nie przypadło mi do gustu. Ba, jest wręcz opcja, żeby sterując innym bohaterem zabić Cartera. Ze względu na to oceniłem grę na 7/10. Tym niemniej to nadal solidna gra warta zagrania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones