PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626024}
6,1 526
ocen
6,1 10 1 526
The Bureau: XCOM Declassified
powrót do forum gry The Bureau: XCOM Declassified

niektorzy placza na przestarzaly silnik w grze inni na powtarzalnosc walk i nudny scenariusz . z walkthrouh na youtubie przedstawia sie cos zupelnie innego ale byc moze jest to mylaca perspektywa .Caly czas sie zastanawiam nad tym tytulem

ocenił(a) grę na 7
pharaoh1

>niektorzy placza na przestarzaly silnik
Co z tego, że przestarzały silnik skoro lokacje cieszą oko i uszy. Niesamowite wrażenie robi przemieszanie klimatu lat 60tych z infrastrukturą obcych, które zwiedzamy. Dano nie widziałem tak ładnie, z pietyzmem zaprojektowanych poziomów jeśli chodzi o lokacje obcych. Coś pięknego. Generalnie w każdej misji mamy inne widoczki miłe dla oka i uszu. Efekty cząsteczkowe na poziomie.

Szkoda bo gra ma spore wymagania. GTX 295, Ci7 2,66Ghz, 6GB RAM @1920x1080 gram na medium na framerate'cie nieco ponad 30 kl/s.

>na powtarzalnosc walk
Są dość powtarzalne niestety.

>nudny scenariusz .
Fabuła daje radę.

Na liczniku mam prawie 4h i jak dotąd śmiało daje mocną ósemkę. Bardzo podoba mi się delikatny art style z Bioshocka :>

>z walkthrouh na youtubie przedstawia sie cos zupelnie innego
Gra zaskoczyła mnie pozytywnie bo właśnie po obejrzeniu licznych prezentacji wideo na yt podchodziiłem do tematu jak pies do jeża.
Warto kupić jak lubisz sobie przyjemnie postrzelać dodatkowo wykorzystując szczątkową strategię.

Chwila moment czy The Bureau wyewoluowało z FPS XCOM?

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Ale pod koniec zrobiła się rzeźnia aż mdli człowieka. Przesadzili trochę z tą sieką.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

dzieki za odpowiedz , ja gram na ixie wiec nic skakac mi nie bedzie .mam mieszane odczucia co do tej gry gdyz walka bardzo przypomina mass effect'a a z doswiadczenia wiem ze wtornosc szybko mnie nudzi .Poczekam jeszcze chwile moze cena spadnie i wtedy sie skusze

ocenił(a) grę na 5
pharaoh1

nie.

pharaoh1

Warto warto, w serwisie na mu...dostajesz bodajże 2 gry gratisowo.

ocenił(a) grę na 7
pharaoh1

niezla giera, przede wszytskim duzy + za klimat, grafika tez bardzo fajna. Walka daje rade ale AI zawodzi wiec czesto trzeba przerwyac wymiane ognia zeby zobaczyc czy np nasz snajper nie postanowil podejsc do 2 tonowego opancerzonego aliena by zobaczyc go z bliska. Nie ma co liczyc na roznorodnosc misji wszytsko ogranicza sie do wybijania alienow chociaz dostajemy czasem rozne fajnie gadzety. Jest kilka smaczkow nawiazujacych do wersj strategicznej co zawsze cieszy.
Ogolnie polecam jesli ktos ma ochote na 1-2 godznia partyjke po pracy by sie zrelaksowac.

P.S nie wyobrazam sobie grania w ta gre inaczej niz na padzie (mimo iz gram n pc)

ocenił(a) grę na 8
pharaoh1

Jestem świeżo po przejściu kilku misji i uważam, że gra jest świetna. Nienawidzę Sci-Fi wszelkiego rodzaju. Filmy Sci-Fi omijam, a o grach z jej elementami nawet nie czytam. Ściągnąłem tą grę i jestem bardzo ale to bardzo mile zaskoczony. Posiadam laptop złom więc gram na niskich detalach ale nawet tam gra wygląda dosyć ładnie. (pewnie się nie znam bo przyzwyczajeni do wysokich detali mają inne odczucia). Świetna mimika postaci, która przypomina (zachować odpowiednie proporcje) tę w L.A Noire, fajny klimat, piękne lokacje i POMYSŁ!. Ludzie hejtują tą grę bo to zerżnięcie pomysłu z gry RPG, a niektórym to nie pasuje. Gdy przejdę grę w całości wystawię ocenę to skomentuję swoją decyzję.W tym miejscu mogę ci polecić tą grę ;)

Darkadi15

Jak mozna nienawidzic sci-fi?

ocenił(a) grę na 8
jasiu15

Napisz dlaczego lubisz sci-fi i od razu zestaw do tych zalet, wady. Znajdziesz moją odpowiedź

Darkadi15

Ja nie lubie zadnego gatunku w calosci. Zaden nie jest bez wad. W kazdym jedynie maly procent jest wartosciowy. I kazdy ma cos ciekawego do zaoferowania. Oczywiscie filmowe sci-fi a ksiazkowe to jak opel i Mercedes.

ocenił(a) grę na 6
pharaoh1

Za 1 dolara?

https://www.humblebundle.com

Jak najbardziej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones