PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617524}
7,3 1 516
ocen
7,3 10 1 1516
The Darkness II
powrót do forum gry The Darkness II

Świetny tytuł

użytkownik usunięty

Nie grałem w część pierwszą i nie czytałem komiksu na którym oparta jest ta gra, więc moja
ocena jest tworzona tylko przez pryzmat tej gry. O grze dowiedziałem się przez przypadek.
Pewna osoba na yt zrobiła materiał o demie. Bardzo mnie ono zaciekawiło, więc czym
prędzej ruszyłem na steam po to aby je zdobyć. Demo było krótkie ale konkretne, pokazało
jakie gra posiada możliwości. Po premierze grę już miałem. Jedno mogę tylko powiedzieć :
WOW. Nie jestem fanem Fps"ów ale lubię gry z klimatem i dobrą fabułą . I ta gra to ma. Do
tego można dodać bardzo ładną stylizowaną na komiksową grafikę, dużo zabawy używając i
broni i macek, ładne egzekucje i coś co po prostu w tej grze wymiata. Voice acting. Każdej
postaci jest idealny ale "Ciemności" graniczy niemal z boskością. Nie widziałem jeszcze w
żadnej grze tak idealnie dopasowanego głosu. Do tego gra posiada dość fajnego co-op'a
na cztery osoby. Ocena za grę 9/10 i serduszko.

użytkownik usunięty

Jednak gra posiada jeden ale poważny mankament. Jest za krótka. Poczytałem trochę o części poprzedniej i napisano, że gra posiadała zadania poboczne i jakiegoś rodzaju swobodę przed misjami. Trochę szkoda, że od tego odeszli ale nie zmienia to faktu, że gra się świetnie. Sama przyjemność.

mnie też gra się bardzo podobała ale była stanowczo za krótka a zakończenie które wybrałem to już jakaś komedia :(

użytkownik usunięty

No ja właśnie ją skończyłem i też musze przyznać, że nie grałem w pierwszą część, gdyż posiadam jedynie PC. Ale czytałem sporo o niej i moje klimaty na pewno.
A więc gra jest bardzo fajna, nie nudzi się, nie dłuży, cały czas akcja z przerwami na ciekawą wstawkę w np. szpitalu.
Kilka elementów RPG się nawet pojawia - miło.
No jest zdecydowanie za króka, ale upchali tam i tak sporo ciekawych rzeczy.
Mały troll z kotem na głowie wymiata:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones