PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617524}
7,3 1 518
ocen
7,3 10 1 1518
The Darkness II
powrót do forum gry The Darkness II

Subiektywnie

ocenił(a) grę na 8

Plusy:
- Klimat,
- Gameplay,
- Oprawa A/V

Minusy:
- Misje Darklinga
- Sekwencje w rezydencji
- Poziom trudności
- Krótka

Kapitalny tytuł bardzo dobrze oddający klimat komiksowego oryginału.
Intrygująca fabuła, w szczególności motywy w szpitalu psychiatrycznym - mindf**k pełną gębą:P
Niezwykle satysfakcjonująca rozgrywka motywująca do dalszej zabawy. Ani na moment nie nudzi. Świetnie dobrane głosy postaci, dodatkowo potęgują pozytywne wrażenia. Genialny Mike Patton i jego "Jackieeee", będzie dzwonić w waszych głowach jeszcze długo po zakończeniu zabawy:)
Wymienione minusy to tak naprawdę moje bardzo osobiste podejście do tematu, być może ktoś inny uznałby je za zalety. Nie mniej jednak tytuł zdecydowanie godny polecenia.

Moja ocena: 7,5

ocenił(a) grę na 5
metek1987

A dla mnie: plusy - audio, video rzecz gustu, mi sie kreskowkowy swiat srednio podobal
- klimat gry
- wyrazisty, dajacy sie w siebie wczuc bohater
minusy - poziom trudnosci, gdzie slowo trudnosc jest nie na miejscu...no chyba, ze ostatni pozio jest wyzwaniem bo gralem na 3
- misje darklingiem
- masakrycznie beznadziejna koncowa czesc
- brak polonizacji
To oczywiscie tylko subiektywne odczucia wprost po zakonczeniu gry. Dalem jej zaledwie 5/10, gdyz 7h, jakie zajelo przejscie i tak troche mi sie wleklo. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones