PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654296}
6,8 908
ocen
6,8 10 1 908
The Elder Scrolls Online
powrót do forum gry The Elder Scrolls Online

Mechanizmy

ocenił(a) grę na 8

Jeśli nie uproszczą rozwoju postaci tak jak w Skyrimie, to będzie idealnie. I na dodatek całe Tamriel do zwiedzania...

ocenił(a) grę na 5
lukas_filmaniak

W końcu ktoś nie oceniający grę tylko dlatego, że to MMORPG. Co prawda nie jestem zwolennikiem tego rodzaju gier, ale uwielbiam świat The Elder Scrolls. Jestem ciekaw jak wyglądają poszczególne prowincje. Na samych mechanizmach się nie skupiam. Liczę na to, iż to będzie bardzo dobra gra.

ocenił(a) grę na 7
Vulture363

Z tego co mi wiadomo to mają być punkty doświadczenia jak w klasycznych RPG.

lukas_filmaniak

Animacje i grafika jak na mmo nowej generacji jest słabe, miejmy nadzieje, że fabuła i grywalność nadrobi :)

użytkownik usunięty
AVVOL

Dokładnie, wygląda to delikatnie mówiąc... "mocno średnio". Jednak mam nadzieję, że właśnie gra obroni się klimatem i mechaniką. Cieszy mnie też niezmiernie fakt, że gra będzie z abonamentem. Bez bez cash shopu:) Na przyszły rok tylko w zasadzie The Elder Scrolls Online tylko mnie z MMO interesuje. Bo zapewne Black Desert i Lineage Eternat to tak 2016+ w języku angielskim.

Na nowego lineage'a czekam czekam i doczekać się nie mogę :(

AVVOL

A no i pozostaje czekać na jakieś newsy odnośnie nowego mmo od blizzarda. Mam nadzieję, że nie zawiodą.

użytkownik usunięty
AVVOL

Podobno jeszcze w tym roku NCSoft ma ujawnić więcej szczegółów o Lineage Eternal oraz kiedy BETA w KR, jednak z tego co wiem będą nieobecni w tym miesiącu na targach G*STAR w Koreii. Trochę to dziwne, bo to doskonała okazja podzielić się newsami właśnie tam. Ah jak tęsknię za porządnym MMO. Od czasu jak L2 przeszło na F2P i stało się banalne nie gram już. Próbowałem The Secret World, który jest bardzo klimatyczny i z czystym sumieniem mogę go polecić, to jednak brakuje tam rozmachu sandboxowego MMO. Teraz zabijam czas w single player ale moje serce od kiedy zagrałem w 2005 tym roku w L2 należy do MMO. Cóż pozostaje mi mieć nadzieję, że TESO pomimo "drewnianej" grafiki nadrobi rozmachem świata i grywalnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones