PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654296}
6,8 908
ocen
6,8 10 1 908
The Elder Scrolls Online
powrót do forum gry The Elder Scrolls Online

...gdyż od czasu wowa nie wyszło tak naprawdę nic ciekawego, kolejne kalki za kalkami,
których liczebność idzie w dziesiątki, o ile nie setki. Powielane mechaniki, rozwiązania, itd itp,
dlatego gorzko załkałem, gdy dowiedziałem się o przejściu TESa na MMORPG. Byłem pewien,
że będzie to kolejna gra z dziesiątkami ikonek na ekranie, w której rozgrywka jest dyktowana
cooldownami, i w której spędzamy 200 godzin w poszukiwaniu najlepszego szalika do pvp.

Patrząc na gameplay jednak, dosyć miło się rozczarowałem, gdyż naprawdę wygląda to tak,
jakby ze skyrima zrobili tryb multi : o

Oczywiście dalej jestem sceptycznie nastawiony i nie zamierzam dawać wiary żadnej recenzji,
gdyż gra na bank będzie wychwalana pod niebiosa, tak jak to było z TORem, który okazał się
być gniotem dekady.

NIEMNIEJ jednak być może doczekamy się pierwszego od 10 lat oryginalnego MMO.

użytkownik usunięty
Patty Diphusa

Mam tylko nadzieję, że cała sprawa z ESO w żaden sposób nie wpłynie na kolejną część Elder Scrolls. Jestem świadom, iż ta nie wyjdzie tak szybko, ale... mam nadzieję, że nie będzie trzeba czekać dłużej niż na Obliviona czy Skyrima. Czekam do jutra (raczej już dzisiaj) do 18:00. Dane mi będzie przetestować ESO, o ile mój sprzęt pociągnie :)

Mnie beta odrobinę rozczarowała i tylko upewniła, że nie będę płacił abo. Niby złe nie jest, ale na kolana nie powala, jakoś brak jej polotu. Choć z drugiej strony dzięki zbugowanemu questowi dane mi było pograć raczej niewiele, a zapewne w późniejszych etapach gra nabiera dynamizmu.

użytkownik usunięty
randomowo

Po pograniu stwierdzam, że nawet w Free-to-play bym w to nie zagrał. Ta walka...

Co jest nie tak z walką?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones