PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671503}
8,3 3 399
ocen
8,3 10 1 3399
The Elder Scrolls V: Skyrim Dragonborn
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn

Oh jak ja nie mogłem się doczekać tego dodatku, zwłaszcza gdy usłyszałem że doda możliwość latania na smokach. Oczami wyobraźni już widziałem moją postać atakującą z powietrza. A tu rozczarowanie. Niestety ten element został wykonany dość słabo, całe sterowanie sprowadza się do wskazania kierunku i celu ataku a reszta to automatyka. Nie liczyłem na jakieś zaawansowane sterowanie , setki różnych ataków tylko na sterowanie lotem za pomocą strzałek i ręczne odpalanie ataków w momencie wskazanym przez gracza i miejsce wskazane celownikiem. A tu nie ma nawet tego. Postanowiłem więc całkowicie olać ten element i skupić się na wątku fabularnym i zwiedzaniu nowego obszaru. A tu na szczęście jest bardzo dobrze. Lokacje są ciekawe, misje fajnie pomyślane. Do znalezienia jest kilka ciekawych pancerzy i broni. Oczywiście najlepszy można wykuć samemu ale jeśli ktoś tak jak ja woli korzystać z gotowych to nie powinien czuć się pokrzywdzony. Szkoda tylko że wyspa nie jest zbyt duża a główny wątek fabularny i większość dużych zadań pobocznych można zaliczyć w jeden dłuższy wieczór. Nie zmienia to faktu że warto w Dragonborna zagrać

Pencilio

A co zrobiłeś z Bujold(tą przywódczynią ekipy z Thirsk)?
Bo ja po wizycie w Kurhanie Hrothmunda powiedziałem prawdę w Thirsk, że ona kłamie. I wtedy ją wygnano. Ciekawi mnie, co się dzieje, gdy się opowie po jej stronie. I czy można ją znaleźć , jeśli została wygnana. Sprawdzałeś?

ocenił(a) grę na 7
draugr

ja skłamałem żeby mogła być nadal przywódcą. Ale nie pamiętam jaka za to była nagroda poza wdzięcznością Bujold

ocenił(a) grę na 7
draugr

ja powiedziałem, że nie mogę na to pozwolić to się na mnie rzuciła hi hi .

ocenił(a) grę na 8
Pencilio

Prawde mowiac, cały dodatek jest lepszy na tle Downguarda czy budowania domkow, ale nie dorownuje w zadnym stopniu chocby Bloodmoonowi, w ktorym ta wyspa byla o wiele ciekawsza

ocenił(a) grę na 7
michal2600

a modów używasz? dziś nie mogę sobie wyobrazić Skyrima bez modów. Ostatnio gram w Helgen Reborn - genialna modyfikacja, równie dobrze to Bethesda mogłaby coś takiego zrobić. Wampirze mody też są bardzo udane, po nich na prawdę można wczuć się w wąpierza:)
Mod Interesting NPCs sprawia, że Skyrim jest bardziej zaludniony, każda nowa postać jest w pełni udźwiękowiona i może dać nam nowe zadania (jest ich około 100!) Niezwykłe jest to że Skyrim posiada tak wielką scenę modderską i poprzez tych utalentowanych ludzi granie w TES 5 się mooooocno wydłuża.

ocenił(a) grę na 7
Pencilio

Zgadzam się dodatek jest bardzo dobry i warty zagrania, ale zbyt krótki jak na produkcję z gatunku rpg. Pozostaję też spory niedosyt, główny wątek o ile był ciekawy to został zakończony beznadziejnie, miałem nadzieję na ciekawą rozmowę z Miraakiem i walkę z Hermaeus Mora, a dostałem nie trudną potyczkę która jeszcze gorzej się zakończyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones