PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 203
oceny
8,6 10 1 33203
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Muszę w to zagrać, KONIECZNIE! :-)

ocenił(a) grę na 7
Asiulka1237

jak to instalowałem też się jarałem, potem się okazało że oprócz świetnego świata nie ma nic fajnego. Fabuła jest słaba tak jak dialogi. Zagraj sobie w Gothica, Wiedźmina lub Mass Effect :D

ocenił(a) grę na 10
Zipox


Zależy jak ktoś tak jak ja lubi sandboxy to mu się będzie podobać.

ocenił(a) grę na 9
Asiulka1237

skyrim to fantastyczna gra z rozbudowanym światem,ale wszysto psuje fabuła nie dorównójąca wiedzminowi czy gothicowi.jak ktos lubi polatac
czy pozwiedzac to gra dla niego.nie można liczyc jednak na dobrą fabułe

Asiulka1237

Grałam w Gothica i Wiedźmina. Super gry, uwielbiam takie! Ja myślę, mimo wszystko, że Skyrim będzie mi się podobał bo ja własnie lubię zwiedzać świat w grach RPG, to jest dla mnie najbardziej ciekawe :) Ale każdy lubi coś innego.

użytkownik usunięty
Asiulka1237

Jako fan serii The Elder Scrolls, nie mogłem się doczekać nowej odsłony. Wiadomo - nowy świat, nowa historia, nowe rzeczy do odkrycia. Podobno nawet i silnik miał być nowy. Rzeczywiście - gdy uruchomiłem grę byłem zachwycony, ale szybko to minęło. Fabuła mnie przestała szybko obchodzić, zwiedzanie nowych lokacji również (a nie ukrywam, troszkę pozwiedzałem), silnik gry szybko "wysechł", bo okazało się, że to nie jest do końca taki nowy silnik. To co uwielbiam w Elder Scrolls (szczególnie w Morrowind) czyli zbieranie skarbów i kolekcjonowanie ich, tutaj jakoś nie pociągało. Ogólnie nie potrafię zagrać w Skyrima ponownie, tak "na czysto". Muszę niestety ładować do niej dziesiątki modów, a nie mogę ocenić wysoko gry, która bez modów mnie odrzuca.
Jak lubisz zwiedzać, to myślę, że w Morrowindzie jest to przyjemniejsze, mimo starszej grafiki. Nigdy nie zapomnę, gdy za flaszkę, pewien stary żeglarz dawał w zamian klucz i namiary na grobowiec, w którym na statku pochowany bodajże syn pierwszego króla Skyrim, a razem z nim skarby. Takich zadań mi brakowało w Skyrim... no, może było coś w tym stylu, lecz w Morrowind były tam takie skarby, że nie mogłem wszystkich unieść (a były jeszcze dwa ukryte). Niemniej polecam Ci się zapoznać ze Skyrimem, pierwsze wrażenie jest najlepsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones