PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 222
oceny
8,6 10 1 33222
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

rada na przyszłość:
"odpowiadać"? To raczej nie jest dobry sposób na zjednanie sobie ludzi

użytkownik usunięty
PanSkoczyslaw

Tak ? A co miałem napisać ? Wielcy szanowni gracze proszę was bardzo ale to bardzo serdecznie wręcz was błagam na kolanach abyście mi odpowiedzieli na strasznie mnie nurtujące pytanie co was najbardziej urzekło w tej grze. Tak miałem to napisać frajerze ? Rada na przyszłość zamknij mordę kiedy nie jesteś pytany.

Póki Kaczor nim nie zawładnie, to to jest wolny kraj :)
Spokojnie, nie denerwuj się tak, to była rada że nie tak się skłania ludzi do czegoś. Temat przez Ciebie został założony dość dawno na stronie poświęconej bardzo popularnej grze, i z tego co szukałem, to jest to na razie jeden temat bez odpowiedzi (prócz mojej) gdybyś nie dał tego "odpowiadać" to byłoby dobrze. Może w mojej pierwszej odpowiedzi było troszkę złośliwości, ale to dlatego że akurat miałem gorszy dzień

ocenił(a) grę na 8

Mapa i możliwość przemierzania bezkresnych równin i gór, gdzie co chwila wyskakuje jakaś dziczyzna do upolowania. Piękne niebo nocą, wodospady, muzyka, lasy brzozowe. Co do gry, to oczywiście walka i zwolnione tempo przy krytycznym uderzeniu - a już niesamowicie przy strzale z łuku. Czasami gram tylko po to, by poczuć się jak na wakacjach w jakichś dalekich krainach. Chodzę wtedy po dzikich zakątkach z dala od osad i wymyślam jakąś historię jak w książce.

ocenił(a) grę na 9
goldencja

to w sam raz dla ciebie jest mod FROSTFALL. Powinieneś go zainstalować, rozpalanie ognisk, jedzenie, dbanie o ciepło i odpowiednie ubranie. Tam po spotkaniu z lodowatą wodą jeśli się nie ogrzejemy to umieramy.

Napisy końcowe. Koniec męczarrni

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones