PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 176
ocen
8,6 10 1 33176
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Czego brakuje Skyrim ?

ocenił(a) grę na 9

Ciekaw jestem co uważacie za najbardziej irytujące niedociągnięcia gry ?

Moim zdaniem to:
1) Brak możliwości zgarnięcia tronu dla siebie. Skoro się tak męczę żeby te krainę ratować przed inwazją latających jaszczurek powinni mnie nagrodzić powołując na króla przynajmniej Skyrim jeśli nie cesarza.

2) Brak możliwości zabicia Czarnych Róż i tych ćwoków z gildii złodziei. Maven Czarna Róża wpienia mnie przy każdej rozmowie. Raz nawet groziła mi Mrocznym Bractwem którego byłem szefem :D.

3) Brak możliwości hajtnięcia się z córką/synem Jarla. Spotkałem taką jedną ładną w takiej wiosce na M ale pomimo zrobienia dla niej zadania nie chciała się hajtać.

4) Brak możliwości stanięcia po stronie rebeliantów. Raz robi się dla nich zadanie w kopalni ale nie można pomóc im odzyskać straconych ziem.

5) Brak możliwości przyłączenia się do Wilczej Królowej. Natrafiłem na konkurencję co Pomenę wzywała, zatłukłem ale sama Pomena zwiała. To królowa nekromantów więc miałem nadzieję że skoro moja postać to Nekromanta będę mógł zrobić dla niej jakieś zadanko albo dwa.

6) Talmor- Powinni zrobić dodatek umożliwiający zrobienie wypady na ich tereny. Spotyka się ich stanowczo za rzadko i mają tylko jedną ambasadę na którą można robić naloty. Oraz jaskinię-salę tortur.

ocenił(a) grę na 10
SirDrX

2) Gildia Złodziei świetna sprawa, a w szczególności Delvin. Sprawiał mi uśmiech na mej facjacie.
3) Nikogo na siłę nie przekonasz. Widocznie nie była tobą zainteresowana.
4) Jak nie? To z kim najeżdżałem na Białą Grań, forty i aż w końcu na Samotnię skracając mizerne życie generała Tullius?
6) Prawda. Zbyt mało mamy do czynienia z Talmorem.

Teraz coś ode mnie:
- Mnie trochę zdziwiło zostanie arcymagiem będąc elfim skrytobójcą preferującym łuk. Magii prawie wcale nie używałem, a mimo to zostałem najważniejszą personą w Zimowej Twierdzy.
- Złoto także w tej grze nie ma większego sensu bytu. Posiadamy go tak dużo, iż jeżeli przyszłoby nam do głowy wydanie go, to nie mielibyśmy na co. Przedmioty kupiłem tylko parę razy. Raz na początku gry zakupiłem hełm, drugi raz diadem strzelectwa (pamiętam, miałem wtedy 4000 złota i zastanawiałem się, czy aby wydać je na tenże artefakt, czy zaoszczędzić, gdyż w przyszłości będą lepsze przedmioty... ale kupiłem i nie pożałowałem) i raz deadryczną zbroję, ale tylko po to, aby zdjąć z niej zaklęcie. Także podczas eskapady znajdujemy lepsze przedmioty niż możemy znaleźć u sklepikarzy.
- Większość postaci po zakończonych misjach stają nie bezpłciowi w kwestii towarzystwa. Mnie to trochę zaniepokoiło, nie wiem, jak ciebie. Pierwszy raz w życiu, grając w grę, doświadczyłem immersji, pewnie dlatego.

Znajdzie się jeszcze tego więcej, ale na dziś odpuszczę sobie.
Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 9
Iluvatar94

4) Stajemy po stronie Gromowładnych nie Rebeliantow. Gromowładni walczyli z Rebeliantami w Merkarcie.

Co do złota fakt że Skyrim po raz kolejny dubluje błąd wszystkich RPG. Jeśli możemy leprze przedmioty znaleźć na misjach to sprzedawanie przez sklepy czegokolwiek szybko traci sens. Ogólnie zastanawiam się na jakiej zasadzie działa w Skyrim gospodarka. Przecież każdy bardziej rozgarnięty mieszkaniec mógł wziąć miecz, pójść do jakiegoś pobliskiego fortu a potem następne 3 dni z rzędu nosić szmelc za który dostałby fortunę i dzięki temu do końca życia nie musiałby nic robić.

ocenił(a) grę na 10
SirDrX

Gromowładni także byli rebeliantami. Chodziło ci o Renegatów? Fakt, mogło być więcej misji związanych z ów grupą. Nie narzekałbym, wręcz przeciwnie. Zawsze to więcej czasu spędzonego w świecie tej fantastycznej serii.

ocenił(a) grę na 9
SirDrX

były już takie tematy , panie, zapraszam do ciekawej lektury.

http://www.filmweb.pl/videogame/The+Elder+Scrolls+V%3A+Skyrim-2011-611264/discus sion/Plusy+i+minusy%2C+podajcie+swoja+opinie,1774431


http://www.filmweb.pl/videogame/The+Elder+Scrolls+V%3A+Skyrim-2011-611264/discus sion/Troch%C4%99+krytyki+%29,1805994

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones