PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 196
ocen
8,6 10 1 33196
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

chyba tylko nolifom się podoba, którzy siedzą całymi dniami i szukają jakichś pierdół po
jaskiniach. Gra bez jaj, nudna, monotonna, drętwe dialogi, postacie bez życia, coś jakby taki
symulator podróżnika. Ale jak kto woli, ja preferuję rpg.

palel47

ahahhahahahahahhahahah i aahahhahahahhah i jeszcze jedno aahahahhahahhahah

ocenił(a) grę na 2
Ziomix

Komentarz na poziomie gimbazy ;D

ocenił(a) grę na 6
palel47

Ano gra podyktowana przez jakieś fokus-testy na zasadzie (a1+a2+...+an)/n, czyli średnia. Teoretycznie dla każdego, ale na szczęście niekoniecznie.

użytkownik usunięty
palel47

do wiedźmina nie ma startu? a dokładniej? nie słyszałem nigdy o takim porównaniu :D

ocenił(a) grę na 2

A ja słyszałem, Wiedźmin 2>>> Skyrim ( w kategorii rpg), a trójka to już wogóle zniszczy Skyrima

użytkownik usunięty
palel47

no ale to raczej powinieneś porównywać wiedźmina 3 z TES VI (kontynuację) a nie grę z przed 2 lat :D

ocenił(a) grę na 2

Ja porównuję Wieśka 2 ze Skyrimem. Wiesiek 3 będzie bardziej zbliżony do TESa, bo otwarty świat, ale to będzie rewolucja w rpg.
TES VI o ile w ogóle powstanie to pewnie znowu będzie badziew w stylu Bethesdy, czyli wszystkiego pełno, ale nijakie, na odpi*rdol, z bugami.

użytkownik usunięty
palel47

poczekamy... zobaczymy... :P

ocenił(a) grę na 10
palel47

Ta? A może stwierdzisz coś w stylu tego co napisałeś przy TLoU, powiedzmy: Gra propaguje zoofilie, bo główny bohater cały czas ugania się za zwierzętami (czyt. smokami).

użytkownik usunięty
palel47

No fakt, symulator podróżnika to trafne określenie. Ale to synonim rpg, więc ten Twój wpis zalatuje o sprzeczność, chociaż nie taka najpewniej była Twoja intencja.

W każdym razie wyznacznikiem rpg-owości jest między innymi swoboda, która sięga daleko w "Skyrim", a która jest sumiennie ograniczana w "Wiedźminie". Kolejna część rodzimej produkcji ma być podobno bardziej takim "łażeniem po jaskiniach i szukaniem pierdół".

Jedną mądrą rzecz napisałeś: jak kto woli.

użytkownik usunięty
palel47

Racja ale mimo to się Skyrimowi 7/10 należy

ocenił(a) grę na 9
palel47

wiedźmin jest dużo gorszy od skyrima ale i tak (według mnie) i oceniając tylko fabułem nie mają szans z serią gothiców

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Skryim ma drętwą fabułe, wiedzmin taka nie szczególnie dokończoną, a gothic który 1-2-3-4?

ocenił(a) grę na 9
mich145

1 2 3 bo 4 zknocili

ocenił(a) grę na 9
mich145

mi njabardziej podobała sie 3

ocenił(a) grę na 2
sadzik444

Ja tam wolę słowiańskie klimaty z Wieśka 1 ;p

ocenił(a) grę na 9
palel47

wieśeik 1 też nie był taki zly ale jak dla mnie gothic go powala na nogi
cholera sry za spam :)
jeszcze jedno mich145 skyrim ma bardzo drętwą fabułe jak dla mnie jest nudna wciąga na maks 3 godz i potem ci się ona nudzi

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Nudna nie jest ale mogła być lepsza, bardziej wciągająca tu się zgodzę, no ale gra sama w sobie jest barzo dobra.

Gothic 4 też nie był zły, nie mów ,że to jakiś ciulowy RPG bo na 7 przynajmniej zasłużył .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones