PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 196
ocen
8,6 10 1 33196
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Witam,

Jakie byłyby opinie o ekranizacji Skyrima? :)
Ja bym bardzo, bardzo chciał aby powstały jakieś pomysły na temat ekranizacji tej przepięknej gry :)
Natknąłem się na fanowski trailer, wiecie może z jakich filmów zostały te momenty wyjęte czy coś? :D



https://www.youtube.com/watch?v=Qkzb5-PMf0I

ocenił(a) grę na 8
Rokmit

Z tego co widzę zaczyna się od "Gry o tron" i na niej kończy.
Na jednym z ujęć widać Nicholasa Houlta więc olbrzymy pewnie są z tego filmu: http://www.filmweb.pl/film/Jack+pogromca+olbrzym%C3%B3w-2013-443327 Trochę "Wilkołaka" z Benicio Del Toro i "van Helsinga" z Hugh Jackmanem i Kate Beckinsale. Jest jeszcze "Thor" (lol) i ten film w którym miotają ogniem i wodą skądś go kojarzę, ale nie mogę sobie przypomnieć. Hym, skąd ten pierwszy smok nie wiem, może z jakiegoś "Eragona" czy coś w ten deseń? A te ujęcia rodem ze Skyrima, to chyba jakieś materiały promocyjne gry.

ocenił(a) grę na 8
Dallaz

"ten film w którym miotają ogniem i wodą skądś go kojarzę, ale nie mogę sobie przypomnieć"
Mam, to będzie to: http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+W%C5%82adca+Wiatru-2010-418956

ocenił(a) grę na 10
Rokmit

Historia w Skyrimie raczej nie jest na tyle ciekawa, aby ją przenieść do kina. Można by oczywiście coś wymyślić w tym świecie, ale pewnie i tak wyszłaby kupa jak wszystkie ekranizacje gier.

ocenił(a) grę na 10
zaja_c

Dokładnie fabuła jest do kitu. Według mnie nie ma co nawet liczyć na film opowiadający o Dovahkiin'ie.

ocenił(a) grę na 10
kovoko

Skyrim ma 2 wady - słaby główny wątek i to że po ok. 150 godzinach gry wszystkie jaskinie wyglądają tak samo :D

ocenił(a) grę na 9
kovoko

No jak to. Ja mam pomysł dajemy Skyrim + 2 dodatki i mod Become high king of skyrim. Mamy fabułę na serial. Dovakin który miał być zabity przez swoich ziomków z cesarstwa unika egzekucji przez interwencję smoka. Jak się okazuje smok zwiastuje armagedon zaś sam bohater nie ma dość mocy żeby go powstrzymać dlatego podróżuje po Skyrim werbując armię pomocników oraz odnajdując słowa mocy przy pomocy których będzie w stanie pokonać smoka. Podczas swych podróży się wilkołakiem, zabójcą, złodziejem, magiem i championem każdej dedry z osobna ostatecznie czym za namowami wybudzonej z letargu Seriny porzuca klątwę wilkołactwa by stać się lordem wampirów. Pokonuje jej ojca i wraz z towarzyszką wyrusza do Solstaim (chyba tak się to pisze) by wyjaśnić sprawę ataków prowadzonych na zlecenie niejakiego Miraka. Pokonawszy Miraka wraca do Skyrim toczy pojedynek ze smokiem w świecie bohaterów w czym pomaga mu moc jaką zdobył. Ostatecznie zażegnawszy groźbę zagłady wraca do Skyrim żeby zemścić się na Tuliosie który chciał go skrócić o głowę. Sprzymieża się z Ulfrikiem ale dowiedziawszy się w ambasadzie Talmoru że Ulfrik to Elficki agent przechodzi na stronę cesarstwa. Prowadzi cesarskich do zwycięstwa,wraca do Samotni gdzie pobiera się z Elesif (wdową po zmarłym Torygu) zostaje najwyższym królem Skyrim i wydaje wyrok śmierci na Tuliusa który nie jest mu już do niczego potrzebny. Tuliusa ścinają w tym samym miejscu gdzie chciano ściąć Dovakina w pierwszym odcinku. Serial kończy się kiedy Dovakin wypowiada wojnę Talmorowi prowadząc armię Nordów wspieranych przez Wampiry, Wilkołaki i Smoki.

SirDrX

O kur*a fabuła godna seriali z HBO :O

użytkownik usunięty
Rokmit

Ja z chęcią bym zobaczył, ogólnie seria TES to idealny materiał na film. Ale czy się doczekamy? Raczej mało prawdopodobne.

ocenił(a) grę na 10
Rokmit

Film jak najbardziej mile widziany, ale żadna ekranizacja Skyrim czy Oblivion. Preferowałbym jakieś wydarzenie, które było opisane w książkach (Ysgramor, początki Skyrim, czy coś w tym stylu), albo całkiem nowe, wymyślone na potrzeby filmu, chociaż to pierwsze bardziej podchodzi mi do gustu.

ocenił(a) grę na 8
Iluvatar94

W sumie jeżeli chodzi o Skyrima lepiej sprawdziłby się wysoko-budżetowy serial telewizyjny. Myślę ze materiał jeżeli chodzi o samo uniwersum jest dosyć ciekawy.
Ale z drugiej strony... jest wiele uniwersów z gier komputerowych i książek które zasługują na taką ekranizacje i serial, a mimo to jej nie otrzymują. Więc szanse na zekranizowanego TES'a są obecnie niskie.

ocenił(a) grę na 10
Rokmit

Mile widziana ekranizacja :) Chociaż bardziej chyba bym wolał Wiedźmina :D Wysoko budżetowy taki jak Władca pierścieni czy Gra o tron :D Albo chociaż serial w stylu Gry o tron :D

ocenił(a) grę na 9
Rokmit

tu jest pewna "ekranizacja", jak ktoś chce zobaczyć. Całkiem nieźle zrobiona...
https://www.youtube.com/watch?v=YyHZn_nC3kc&list=FLad52XHAXudgGGoq2YGqIxg&index= 15

użytkownik usunięty
Rokmit

Chyba za dużo wątków jak na film :) Szybciej bym się już spodziewał zapowiadanej już ekranizacji Watch Dogs, która zapewne nigdy nie wyjdzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones