PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 196
ocen
8,6 10 1 33196
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Jak w temacie. Ja mam 26lvl. gram Brentonem.

ocenił(a) grę na 10
Bezu

13 lev. Argonianin :D

ocenił(a) grę na 6
Bezu

45 lvl Redgard łucznik

Bezu

22 Breton. Skończony main quest, gildia złodziei i mroczne bractwo.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

jakie są wszystkie gildie? oprócz samych gildii są do zrobienia jeszcze jakies ciekawe watki?

Marcinekk

Jest aż 6 gildii do których można się przyłączyć.. Z wątków pobocznych są jeszcze misje daedryczne, a poza tym to nie wiem, ale coś ciekawego się znajdzie. Gildie:
- Towarzysze - Właśnie to przechodzę i dostajesz bajerancką moc przemiany w wilkołaka xD
-Mroczne bractwo - Trochę słabsze niż w Oblivionie, ale wątek główny nawet ciekawy
-Złodzieje
-Akademia magów czy coś w tym stylu
-Gromowładni/Legion - Tu trzeba wybrać bo nie można do obu należeć bo się biją ze sobą.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

ja już dawno wilczkiem zaku*wiam xD

neo_angin

A wie może ktoś gdzie znaleźć kaplice Hircyna i Malacatha? Zwiedzam już największe dziury na mapie i ciągle nic.

micostudent

Szukałem z solucją, ale po angielsku:

Może ci pomoże:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Daedric_Quests

neo_angin

Dzięki wielkie.

ocenił(a) grę na 6
neo_angin

Biała Grań - Towarzysze
Pęknina - Gildia Złodziei
Okolice Falkret - Mroczne Bractwo (sami Cię znajdą jak zrobisz misję u młodego Arentino)
Zimowa Twierdza - Magowie
Samotnia - Bardowie

tyle z gildii dostępnych pobocznie w grze.

użytkownik usunięty
Bezu

Poziom 45, Cesarski

Bezu

Poziom 49, Nord, specjalista od broni jednoręcznej i kowalstwa

micostudent

Poprawka - 50 level :)

micostudent

milicjant - 11 level :))

ocenił(a) grę na 10
Bezu

61 lvl, gram Cesarskim

ocenił(a) grę na 10
Bezu

32 lvl, skrytobójca. : D Main quest właściwie niezaczęty, skończona gildia skrytobójców, złodziei i magów.

Bezu

24nord i 78 dunmer

ocenił(a) grę na 8
Bezu

19 lvl, elf wysokiego rodu, idę w magię zniszczenia i w broń jednoręczną. Stanęłam w main quest na rzecz pobocznych questów, trzeba sobie dobry armor zdobyć. ;p Ano i wilkołakiem też już jestem.

ocenił(a) grę na 10
Bezu

lvl 30 cesarski, głównie łucznictwo i broń jednoręczna, obecnie kompletuję ebonową zbroję :D

ocenił(a) grę na 7
Bezu

78 lvl Nord,liczyłem,że uda mi się dobić do maksymalnego możliwego poziomu(81),ale po pewnym czasie znudziło mnie używanie jakiś umiejętności na siłę.

użytkownik usunięty
Bezu

Khajiit, 27 lvl, paladyn

Nord na razie 27 lvl, specjalizacja w kowalstwo już mogę deadryczną zbroję robić

użytkownik usunięty
denilson_ironman91

Ja bym kupił od jakiegoś kupca.

Bezu

ja mam lev 41 gram elfem leśnym klasa skrytobójca moim narzędziem zabijania łuk i sztylety ukończyła zadania Towarzyszy i Gildii Złodziei wcześniej grałam Kajithem czy jak tam to się pisze i zakończyłam główny wątek na 35 lev ta gra jest po prostu niesamowita dużo lepsza od Obliviona odchudzony system statystyk postaci oraz zabawa perkami których dodawania znacząco a nie tylko trochę lub prawie niezauważalnie podnosi statystyki naszego bohatera jest przednia nie wspominając o ogromie lokacji ( jaskiń, fortów, krasnoludzkich ruin, śnieżnych szczytów ) oczywiście gra ma także wady np. pozbawienie naszego bohatera głosu czyni go trochę bezosobowym no i nie uzyskujemy punktów doświadczenia za wykonywanie misji które z koleji mogły by być trochę ciekawsze np wątek wojny domowej trochę potem stał się nużący odbijanie fortów i wybijanie 100% przeciwników za to zadania dla mrocznego bractwa są bardzo ciekawe gra jest pełna kontrastów ale naprawdę nie sposób się przy niej nudzić i daje jej solidne 9/10

ocenił(a) grę na 9
Bezu

Doszedł ktoś do maksymalnego 81 poziomu?
Mnie na 43 lvl już zaczęło nudzić i dałem sobie spokój.

Anthrax91

Doszedłem, ale użyłem exploitu/a w postaci oghma infinium. Przed użyciem miałem 44 poziom. Potem zagrałem od nowa i wbiłem 41. Jeszcze przed tym miałem dość słabą, moją pierwszą postać, level bodajże 22. Poza tym od cholery różnych postaci z levelami nie większymi niż 15.

Bezu

Mam dwie postacie jedna to Nord i ma 43 level a druga to tak jak ty Breton (kobieta) i 26 level ;) Pozdrowienia dla Bretonów ;)

Bezu

lvl 30 ork ciężka zbroja i dwuręczny topór

ocenił(a) grę na 10
Bezu

31 Nord Miecz dwu ręczny, łuk, i magia zniszczenia.

Wybity cały świat więc nie ma nic do roboty.

ocenił(a) grę na 10
Bezu

RASA: Khajiit,
SPECJALISTA: od broni jednoręcznej i łucznictwo,
LVL: 10
GILDA: Legion
MISJE FABULARNE: 3 skończone reszta to poboczne i związane z gildą :D

Najtrudniejszy przeciwnik pokonany: Troll śnieżny, Troll, lodowy upiór,
Liczba smoków pokonanych: 2
Ulubione miasto: Riverwood, Solicude

Na razie tyle :D

ocenił(a) grę na 10
Bezu

31 lvl elfi mag- arcymag ^^

ocenił(a) grę na 9
Bezu

Redgard, lvl 19. Teraz jestem w Gildii Złodziei.
Najpierw rozwijałem Zniszczenie i ogólnie magię (wiem, że trochę dziwnie jak na Redgarda) teraz już bardziej typowo broń dwuręczna ( mam taki fajny krasnoludzki miecz, który wchłania magię:D), rzadziej jednoręczna (tu wybieram na lewą rękę Płomienie a w prawej dzierżę najczęściej Elfią buławę). Jak na razie zabiłem 4 smoki.
Przeważnie to sobie zwiedzam mapę, robiąc zadania poboczne. Ale teraz muszę się wziąć za coś poważniejszego :D

ocenił(a) grę na 9
Bezu

Nord, poziom 80. Nie dam chyba rady dobić do 81, dwa ostatnie poziomy robiłem na siłę. Mam za sobą już wszystkie questy w gildiach (w wojnie domowej wybrałem Stormcloaks'ów), oraz masę misji pobocznych. Gram z paroma modami, ale i tak już się nudzę.

użytkownik usunięty
_surreal_

Masz wbite już wszystko na "100" ?

ocenił(a) grę na 9

To było rok temu, ale tak, wbiłem ile się dało. Pobrałem też uncappera, dzięki któremu można osiągać powyżej 100 punktów w każdej umiejętności. Dragonborna i Dawnguarda przeszedłem, z Heartfire się pobawiłem (polecam mod pozwalający na poligamię i adopcję więcej niż 2 dzieci). Poza tym przeszedłem kilka modów z nowymi questami (Wyrmstooth jest całkiem niezłe). Obecnie bawię się w Pocket Empire Builder połączonym z Tundra Defence - buduję sobie wsie i miasta. W steamworkshop jest też mod przebudowujący wojnę domową - od teraz każde miasto i każdy zamek trzeba zdobywać osobiście (wraz z npcami z twojej frakcji), a w tym samym czasie na drugim końcu Skyrim przeciwnicy mogą podbijać twój zamek lub miasto. Na razie jest bodajże w wersji alpha i trzeba zainstalować na niezmodowanego Skyrima, dlatego się nim jeszcze nie bawiłem. Dokładnie nie wiem, ile modów mam uruchomionych, ale Skyrim zajmuje u mnie na dysku 26 GB.

ocenił(a) grę na 10
Bezu

ork 45 lvl ukończone wszystkie gildie 100 do broni jednoręcznej,kowalstwa i łucznictwa

ocenił(a) grę na 10
Bezu

Khajiit 45lvl+ mag zniszczenia prawie mistrz i łucznik ^^

ocenił(a) grę na 7
Bezu

Ja mam Imperial na maksymalnym poziomie 81,ale w sumie 30 poziomów zostało zdobyte dzięki sztuczce z Oghma Infinium. Respekt dla tych co levelowali bardziej standardowo, bo gra w pewnym momencie robi się niestety bardzo monotonna.

ocenił(a) grę na 7
Bezu

Lvl 14, leśny elf - daję w łucznictwo, skradanie i umiejętności złodziejskie. Wiecie czy można być jednocześnie w dwóch gildiach? Bo działam z Towarzyszami, ale, nie ukrywam, to Gildia Złodziei w Pękninie byłaby mi bliższa :P

ocenił(a) grę na 10
Asia_Roux

Można, ja jestem w Złodziejach i Gromowładnych, a teraz zamierzam dołączyć się do Towarzyszy. :D

ocenił(a) grę na 10
Bezu

Lvl 22, elf wysokiego rodu (elise, imię wymyślane na szybko. A nie wiem czy da się zmienić). Idę w magię zniszczenia i przywołania + broń jednoręczna i skradanie.

ocenił(a) grę na 8
Bezu

Pierwsza moja postać to Nord, 45 lvl. Typowy wojownik z talentami do zaklinania i kowalstwa. Jednakże grę skończyłem i teraz gram postacią mrocznego elfa. Taki skrytobójca/łucznik.

ocenił(a) grę na 10
Bezu

54 lvl Elf wysokiego rodu, magia zniszczenia, Przywracanie, złodziejstwo, Retoryka, Alchemia, broń dwureczna wszystko 80+

użytkownik usunięty
Bezu

40 lvl, nord, Mag, połączony z wojownikiem walczącym bronią jednoręczną, szkolącym się w kowalstwie i zaklinaniu praktycznie na maksymalny poziom i w dodatku łucznik. Czy w skrócie burdel...

ocenił(a) grę na 10
Bezu

46 lvl, Nord, łucznik/ wojownik, czasami używa magii zniszczenia.

Bezu

57lvl, redgard, wojownik.

Negrus31

7 lvl nord . Specjalizacja w kowalstwie,broniach dwóręcznych , magii zniszczenia i otwieraniu zamków (dopiero zacząłem grać)

ocenił(a) grę na 10
NatanLaGrimmjow

40 lvl, Cesarski. Wojownik. Specjalizacje: broń jednoręczna, zaklinanie i łucznictwo

Bezu

76 chyba chciałem dobić do 80-ego ale się nie udało

Bezu

Leśna Elfka
poziom 28
specjalizacje: łucznictwo, broń dwuręczna, przywracanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones