PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 196
ocen
8,6 10 1 33196
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Orientuje się ktoś ile miejsca na dysku PS3 zajmuje nowa Legendary Edition z dodatkami?

ocenił(a) grę na 9
kinnikinnik

jak można grać w Skyrim na ps3... bez tylu modów.... współczuje!

Rockman92

Już tłumaczę, Rockman92! W pudełku na grę znajduje się płyta, należy ją wyjąć z pudełka i umieścić w czytniku płyt PS3. Następnie trzeba zainstalować grę na dysku konsoli i... można grać. BTW: jakby ktoś kiedyś się tym interesował, odpowiedź na moje pytanie brzmi: 7 Gb.

ocenił(a) grę na 9
kinnikinnik

tylko że ja się wcale nie pytałem:)

Rockman92

Widzę, że masz wątpliwości, co do znaczenia mojej poprzedniej wypowiedzi, Rockman92, zatem wyeksplikuję Ci je: "założyłem temat po to, by zadać pytanie i uzyskać na nie odpowiedź od kogoś życzliwego, do tego: nie założyłem tematu po to, by wysłuchiwać, że nie warto grać w Skyrima na PS3, bo coś tam (bo mnie to kompletnie nie interesuje), więc: przestań spamować / nie dyskutuj." Właśnie to znaczyła moja odpowiedź na Twojego posta. Myślę, że odpowiednio wygimnastykowany intelektualnie rozmówca jest w stanie dostrzec w niej ten podstępnie ukryty podtekst.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones