PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 174
oceny
8,6 10 1 33174
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

u mnie najbardziej zawiódł skyrim bo dopiero po przypadkowym przeczytaniu w internecie dowiedziałem się, że żeby zostać mistrzem gildii muszę wykonywać misje od tamtej dwójki (5 na każde miasto), tak to niema żadnej podpowiedzi, żadnej misji w stylu "odbuduj gildię złodziei" gdzie na koniec zostaje się mistrzem.

ocenił(a) grę na 9
nieznajomy43

Podziękował.Brynjolf też mi gadał,że po powrocie zostanę mistrzem gildii a tam dupa.

ocenił(a) grę na 9
JackRobertkokos

jednocześnie w ten sposób rozwijasz/ulepszasz kryjówkę gildii. :) gildia złodziei !powinna! pomóc też w rozbudowie kryjówki ostrzy. :(

ocenił(a) grę na 9
nieznajomy43

Kurde,będzie trochę chodzenia.A przyznać trza,iż misje do zbyt ciekawych nie należą choć już trochę ich zrobiłem.

ocenił(a) grę na 9
JackRobertkokos

prawda, mogli by zrobić jakieś ogólne wielki kradzieże np. maskę (chyba) szarego lisa z obliviona (która w grze *ówno dawała).

ocenił(a) grę na 9
nieznajomy43

Jak ogólnie wolę coś zrobić i mieć z tym spokój.A mnożenie się coraz to nowszych misji(często nawet takich samych) to trochę durne.Ale za cenę zostania Mistrzem Gildii Złodziei niech stracę !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones