PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 176
ocen
8,6 10 1 33176
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Po prostu Skyrim.

ocenił(a) grę na 10

Skyrima mam na lapku chyba od 7 lat. Długo go nie oceniałem bo mimo iż często do niej wracałem, rozpoczynałem od nowa, kontynuowałem to nigdy jej nie ukończyłem.
I wiecie co ?
Teraz też jej nie ukończyłem :)
Ale ta gra jest tak dobra, że prawdopodobnie przez kolejne 10 lat też jej nie ukończę, więc trzeba wkońcu ocenić, nawet co by tam nie było na końcu bezapelacyjnie 10/10.
Fabuła jest ok, ale to otwarty świat jest tak przepiękny że wielokrotnie kładłem lachę na wątek główny byle tylko biegać po świecie.
Ostatnio bawię się w Punishera i biegam typowym Mścicielem z łukiem i oczyszczam świat ze zła :P
Sprawia mi to większą frajdę niż ta cala zabawa ze smokami bla bla itp.
Nie raz nie dwa człowiek się uśmieje z glitchy występujących w grze, albo z dziwacznych ragdoli ;)
Albo nacieszy oczy soczystymi finisherami.
Także muzyka robi robotę. Zwykle nie zwracam uwagi na muzyke, ale tutaj jakoś przykuwa...ucho.

ocenił(a) grę na 10
settokaiba

Masz rację. Teraz jestem w trakcie 3-ciego podejścia do "Skyrima" i już mi się odechciewa. Ale jeszcze 2-3 tygodnie temu byłem wessany po sam nos. Natomiast tym razem pójdę chyba inną drogą - wejdę w wątek główny i pójdę nim do samego końca, bo zadania z wątku głównego są bardzo ciekawe i dobrze zrobione.
A te wszystkie wypełniacze, to... no właśnie - wypełniacze. Żeby przejść "Skyrima" od A do Z trzeba przeznaczyć jakieś 300 godzin, a jest dużo innych gier, książek i filmów, które zasługują na ten czas.
Mimo to "Skyrim" pomimo upływu 10 lat od premiery jest nadal wspaniały. Bardzo lubię w to grać i czuć ten klimat. To jest wspaniała gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones