PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 196
ocen
8,6 10 1 33196
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Pomocy...

ocenił(a) grę na 10

Mam do wykonania misję relikty przeszlości , ale nie mam znacznika przy 4 kawałku do zebrania.
Jest on w jaskini zmierzchania , ale nie mogę za cholerę tego znaleźć.

ocenił(a) grę na 10
GTRcreative

sorry, gra jest zbugowana, musisz wczytać autozapis i od nowa wziąść misję

ocenił(a) grę na 10
GTRcreative

Niestety jak dotąd nie spotkałem się z tym questem, więc nie pomogę, a nie chcąc zakładać kolejnego wątku, swój problem umieszczę tutaj. Z kilkoma bugami udało mi się już uporać ( m.in. w questach Ponowne zjednoczenie Skyrim czy Okno do świata duchów), jednak po ukończeniu głównego wątku z dodatku Dawnguard spotkałem się z kolejnym. Mianowicie w żaden sposób nie mogę pozbyć się z ekwipunku Pradawnego Zwoju (Smok). http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Elder_Scroll Jak można przeczytać tutaj, po sprzedaniu i odkupieniu go nie można ponownie oddać go bibliotekarzowi z Akademii Zimowej Twierdzy. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu inne niż zaopatrzenie się w mod likwidujący wyróżnienie przemiotów potrzebnych w questach? Zwój swoje waży, a konieczność noszenia go do końca gry nie jest zbyt zachęcająca, toteż proszę o pomoc.

ocenił(a) grę na 10
Mr. President1

W Skyrim jest dużo kodów , poszukaj. Mi jak się zbugowała misja w dodatku to wpisałem kod i automatycznie misja pooszła krok do przodu :). Z tym reliktem zrobiłem tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones