PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 220
ocen
8,6 10 1 33220
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Podobno trwa 30 godzin czyli ok 5 razy tyle co w Oblivionie. Jestem ciekaw czy to prawda
bo przecież jak wiadomo esencją serii TES są gildie i zadania poboczne. Podobno
zaliczenie absolutnie wszystkiego zajmuje 200-300 godzin! No za mną na razie 15,5 godziny
gry, a zrobiłem tylko jednego questa pobocznego i był całkiem rozbudowany.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

Nie zaliczysz gry do konca, bo co chwile gra generuje nowe zadania poboczne typu "idź zabij, dostaniesz monety". "Skyrim" nie ma konca ale po dłuzszym czasie ubijania łotrów...gra sie z biegiem czasu znudzi(Skillsy i Perki sie nie podnosza).

ocenił(a) grę na 10
sethneil

"skyrim nie ma końca" ;d

ocenił(a) grę na 10
sethneil

ale jak to generuje a jeżeli "zużyje" już wszystkie lokacje to będzie mnie odsyłać do tych które już czyściłem?

ocenił(a) grę na 10
Marcinekk

jeszcze nie wiem, ale głowna strona Elder Bethesdy podaje informacje ze bedzie odsyłac gracza w te same miejsca.lecz ich wystój sie zmienia.wiec zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

ocenił(a) grę na 10
sethneil

ja mam 25 godzin gry póki co i niewiarygodne zatrzęsienie questów
nie sądze żeby to się szybko skończyło bynajmniej

sethneil

To ciekawe w sumie. Dosyć rewolucyjne podejście do tematu. Ciekawe jak gildie się sprawdzą.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

fallout 4 ma się nigdy nie kończyć też ;d

Marcinekk

No F3 miał niezliczoną ilość zakończeń (różnice kosmetyczne, ale jednak. Po przejściu gildii w Skyrimie, nabiciu najwyższego lvl i zrobieniu 50 sidequestów chyba w "New Vegas" pogram sobie wreszcie.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

grałem 50 h około, nie przeszedłem i sobie zrobiłem przerwe:P
za bardzo na dlc się skupiłem chyba wtedy hehe

Marcinekk

Przeszedłem main questa w Skyrimie. Ostatnia walka trochę za łatwa jak dla mnie.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

Szybko, dobrze że piszesz bo ja mam zamiar takie rarytasy na później sobie zostawić.
Wolę robić poboczne ze świadomością że mam jeszcze maina :P
Czyli te 30 godzin to mit?

Marcinekk

Niecałe 17 godzin mi zajęło. Dla mnie najciekawsze dla mnie są gildie akurat, a szczególnie Mroczne Bractwo które będę przechodził na końcu. Teraz robię questy dla gildii złodziei i może być ciekawie.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

kurde to ja sie tak zajalem pobocznymi ze juz gram o 11 h za dlugo xd

Marcinekk

Gildia Złodziei świetna i fabularnie nawet chyba lepsza od głównego questa.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

właśnie robie i mam problem pewien, ale to nie chce spojlerowac wiec poczekam troche i wtedy cie podpytam;d
potem napisze nazwe q z ktorym mam problem bo teraz ogladam filma :}

Marcinekk

No ja niedługo też będę oglądał, ale po oglądnięciu wejdę tutaj.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

co tam dzisiaj w repertuarze ?xd

Marcinekk

"Przełamując fale". Miałem oglądać "Szepty i krzyki" na tvp kultura, ale jak usłyszałem że to najtrudniejszy film Bergmana to se odpuściłem xD. Trza poszerzać horyzonty.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

quest Trudne odpowiedzi, jak go zrobisz albo będziesz w trakcie pisz a ja poki co zajme sie czym innym

Marcinekk

Zrobiłem już dawno. Chodzi ci o tablicę? Musisz mieć rolkę papieru i węgiel. Są w pokoiku za tą tablicą na półkach. Też się zastanawiałem nad tym,a po chwili wpadłem na to że trzeba to jakoś przepisać.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

tzn guardy mnie tam naku*wiają, tak ma być? o.O

Marcinekk

Można się skradać, albo ofensywnie wybić ich wszystkich. Włamujesz się tam więc będą cię ścigać, ale jak to przejdziesz to o dziwo bounty na ciebie nie jest nałożone.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

ok thx

neo_angin

Ano świetna. Gildią Wojowników (Towarzyszami) zająłem się bardzo szybko i uważam ich wątek za przyzwoity, acz pozbawiony jakiś nader rewelacyjnych akcentów i nieco rozczarowujący. Natomiast parę dni temu zacząłem wchodzić w konszachty ze Złodziejami i co tu dużo gadać, klimat towarzyszący zadaniom jest pierwszorzędny! W dodatku mojej postaci najbliżej właśnie do ich stylu walki. Stąd polecam odwiedziny w Pękninie (Riften). Lada moment będę zabierał się za finalny quest. Ciekawe, jak tam kondycja Magów. Mój współlokator ich raczej chwalił. Mroczne Bractwo nie jest podobno w najlepszej kondycji, ludzie twierdzą, że drzemie w nim większy potencjał. Przyjdzie mi to zweryfikować na dniach. :)

ocenił(a) grę na 8
Galadh

Mroczne bractwo jest bardzo marne - brakuje kompletnie klimatu i jakiejś różnorodności w zadaniach/wymagań ktore by trzeba spełnić ... o fabularnym wątku i członkach wchodzących w skład bractwa nie ma co gadać ... a wymagania były tutaj spore - jako że w oblivionie questy z tej gildii są uznawane za najlepsze w całej grze ;p

Kenavru

To szkoda. W Oblivionie były miażdzące, a na drugim miejscu gildia złodziei.

ocenił(a) grę na 6
Marcinekk

A co, ścigasz się z kimś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones