PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 203
oceny
8,6 10 1 33203
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Jak ktoś tej grze daje więcej niż 6 to naprawdę ma fantazje a ocena prawie 9 to żart. Gra nawet fajna niestety wady tej gry są ogromne. Jak dla mnie to 3/10 no w porywach 4. Zacznij od wad bo niestety one niszczą całkiem fajną grę. Najważnieszym żartem tej gry chyba jest nowa edycja która wyszła jakoś w 2016 i jej cena. Jak można wydać tak zabugowaną gre za 200 złotych to po prostu kpina z graczy. 5 lat od premiery gra jest pełna błędów w nowej odswiezonej wersji :DFajnie eksploruje sie swiat ale jak czlowiek spedza 2-3 godziny grajac i pozniej widzi ze questy sa zabugowane na koncu misji to mnie krew zalewa. Spoko jak ktos jest masochista i lubi taka gre jego sprawa. W sumie tylko ta jedna rzecz przesadza o calej nieudolnosci tej gry. Rozumiem że w grze moga sie zdarzac bledy ale ta gra to kpina z iloscia bugow i to w wersji poprawionej? Jedyne co oni w niej popraili to dali nowa cene. Gdyby nie to to gra zaslugiwalaby na mocna 7 a tak to mamy nieswiezy zgnily od srodka kotlet.

ocenił(a) grę na 10
maciejkrzysztofowiczz

Przez ponad sto godzin gry nie napotkałem ani jednego buga.

ocenił(a) grę na 10
Nnorm

Nie no bugi i gitche są, głównie z fizyką, ale w takich ogromnych grach to jest norma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones