PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 196
ocen
8,6 10 1 33196
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim

ocenił(a) grę na 8

Czy ta gra jest bardzo trudna i trudna do zrozumienia jak na RPG?

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 8
frycek49

A jeśli ktoś jest nowy w grach RPG?

ocenił(a) grę na 10
spilperg

Odnajdzie się bez problemu interfejs w grach z tej serii jest doskonały.

ocenił(a) grę na 10
spilperg

Gra jest bardzo nieskomplikowana jak na RPG i w sumie dosyć łatwa do przejścia.

ocenił(a) grę na 10
spilperg

Jeżeli jesteś nowy w RPG, możesz zacząć na czeladniku (na niższych będzie za łatwo). Jeśli zaś lubisz wyzwania, to polecam najwyższy poziom. Zwoje i mikstury zyskują na niezawodności.

ocenił(a) grę na 10
Iluvatar94

Mam pytanko.Czy Skryim wygląda tak że mamy możliwość grania w podstawkę i dwa dodatki na raz? Tak żeby to było połączone i bardziej rozbudowane grając w trzy wątki główne na raz? Tak jak gra się w Gothica 2 razem z nocą kruka?

ocenił(a) grę na 10
kacperowski20

Możesz tak grać, lecz nie są one jakoś mocno połączone ze sobą. Wątki główne z dodatków rozpoczną się po 10 poziomie (jeżeli, oficjalnie zostałeś, dovahkiinem).

ocenił(a) grę na 10
Iluvatar94

Dzięki :) A co jeżeli nie zostanę?Mimo że zainstaluję wszystko naraz? Planuję zakup Legendary Edition więc pytam.

ocenił(a) grę na 10
kacperowski20

Wtedy nie przyjdą do ciebie kultyści z Solstheim dopóty, dopóki nie zostaniesz ogłoszony dragonbornem przez Siwobrodych.

ocenił(a) grę na 10
Iluvatar94

Słabo pamiętam,żeby mnie ogłosili to muszę ukończyć podstawkę? To się tyczy obu dodatków?

ocenił(a) grę na 10
kacperowski20

Pierwszy raz wchodzisz na Wysoki Hrothgar w celu spotkania się z Siwobrodymi, wtedy to ogłaszają cię Dovahkiinem i uczysz się krzyku. Jeżeli dobrze pamiętam, dzieje się to po misji, gdzie musisz znaleźć Róg Jurgena Wiatrowładnego (Czarnygłaz). Jest to jedno z pierwszych zadań i nie musisz kończyć podstawki. Co do Dawnguarda - szczerze, nie mam pojęcia. Ale 10 poziom musisz posiadać i w Dragonbornie, i w Dawnguardzie.

ocenił(a) grę na 10
Iluvatar94

Dobra,teraz jasne wszystko i mi się przypomniało.Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones