PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 174
oceny
8,6 10 1 33174
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Wszyscy mi mówili jaka ta gra nie jest, co tam robią i ile wspaniałych miejsc pod explore, bez chwili namysłu udałem się do sklepu i zakupiłem , gra mi się znudziła po 20 - 30 godzinach rozgrywki była nijaka, nic w tej grze mnie nie zachwyciło, ani klimat nordycki, ani smoki czy też moce dovakina, jestem fanem Morrowinda i jest bardziej skłonny pograć w Morrowinda z dodatkami niż w Skyrima Legendary z tysiącami modów, dla mnie ta gra to kolejne nie potrzebnie zajęte miejsce na półce a mam grę tylko z powodu, że to Scrollsy. Dla mnie ocena nie więcej niż 5/10

ocenił(a) grę na 10
adambox3

sam główny wątek gry mnie nie zaciekawił natomiast gdy dołączysz do takich stowarzyszeń jak Gildia Złodziei czy Mroczne Bractwo to powinieneś zmienić zdanie, po prostu magia.

ocenił(a) grę na 5
KaytekOfficial

ja tę grę ukończyłem i dodatki też i dla mnie ta gra jest bardzo średnia nic ciekawego

użytkownik usunięty
adambox3

Czyli po prostu uwielbiasz Morrowind i oczekiwałeś czegoś podobnego. Też wysoko cenię tą grę, ale TES to seria gdzie każda część jest zupełnie inna z racji samych jej założeń i oczywistym jest, że nie będzie dwóch takich samych części- coś jak GTA.

Poza tym jeżeli interesuje Cię ponowne przejście Morrowinda, to polecam mod Skywind.



ocenił(a) grę na 5

Chyba pogram w Morrowinda z tym modem, wygląda świetnie:)

ocenił(a) grę na 10
adambox3

A ja zawsze najbardziej lubiłem Obliviona i do dziś do niego wracam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones