PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 203
oceny
8,6 10 1 33203
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Warto grać?

ocenił(a) grę na 9

Szukam gier tego typu przy których można przyjemnie spędzić czas. Warto grać w Elder Scrolls, i czy w akurat tą część czy jak ciekawe to iść na całość i od początku? Chyba że znacie inne gry tego typu z w miarę sensowną fabułą (nie pisać mi tu o Gothicu bo grałem we wszystkie części :) ).

arestars

Tak, mi się podoba, przechodź!

ocenił(a) grę na 6
arestars

Akurat Skyrim fabularnie nie powala, choć mocno nadmuchany, to całkiem przyjemny.
Polecam Fallout New Vegas, ale wpierw radzę jednak w Skyrim, a Fallouta zostaw na później; na odwrót może być boleśnie.

ocenił(a) grę na 9
dziki_wonrz

Grałem trochę w Fallouta ale mi nie przypadł do gustu.

arestars

No jak do gustu przypadła Ci seria Gothic to zdecydowanie polecam Skyrim. Grałem dwa razy i w rezultacie na ostatniej wakacyjnej wyprzedaży Steam pokusiłem się o cały pakiet z dodatkami i mam zamiar zagrać w niedługim czasie po raz kolejny. Zdecydowanie na plus sam świat gry. Postacie, lokacje, przedmioty. Jeśli chodzi o fabułę to questy są na prawdę ciekawe i można na nich spędzić mnóstwo czasu. Chociaż sama fabuła gry już tak jakoś mnie nie urzekła. W porównaniu go Gothica nie ma tu czegoś takiego, że wszystko kręci się wokół jednego (Śniący, Smoki, czy tam wojna ludzie vs. orki / bogowie). W sumie dla wielu graczy ta nieliniowość fabuły jest na plus :) A no i możesz na luzie grać od razu z Skyrim, nie musisz grać w Oblivion bądź Morrowind [Oblivion nudny a Morrowind jakoś nie umiałem w to grać... :?]. W mojej ocenie gra prawie idealna.

A i mogę Ci polecić jak lubisz klimaty Gothica obie części Wiedźmina. Nasza rodzima produkcja - jedne z najlepszych gier RPG [bliżej im do Gothica aniżeli TES V].

ocenił(a) grę na 9
arestars

Ta gra to raczej taka zabawa (eksploracja, ciągła walka) niż coś co sprawia, że angażuje cię emocjonalnie. Jeśli wolisz fabułę, postacie, dialogi, wybory i konsekwencje (tych rzeczy nie ma w Skryim) to zagraj sobie w Dragon Age: Origins, Mass Effect, Wiedźmin 2, albo poczekaj na coś naprawdę wielkiego : Wiedźmina 3 : Dzikie Gon.

Skyrim jest fajny ale jego powtarzalność i że tak powiem lakoniczność sprawia, że może nużyć.

ocenił(a) grę na 9
Rockman92

Właśnie przeszedłem i według mnie bardzo fajna gierka i na szczęście długa, ale arcydziełem to ona nie jest. Wiedźmin 2 zdecydowanie lepszy ale niestety, jak wszystkie świetne gry, krótki.

ocenił(a) grę na 10
arestars

The Elder Scrolls V Skyrim myślę, że to najlepsza Gra RPG nad którą spędziłem miłe i nie zapomniane chwile. Pomijając oczywiście Gothica z dawnych lat. Miło mogę polecić ją wszystkim. A jeżeli chodzi o inne części zależy kto od czego zaczął. Jeżeli pierwszą grą RPG był Gothic to możesz spokojnie zasiadać również do wcześniejszych części aby poznać fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones