PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 203
oceny
8,6 10 1 33203
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

wyśmiejecie mnie

ocenił(a) grę na 9

gram już jakie pól roku z długą przerwą i wciąż nie moge przejsć czarnygłazu
po prostu nie daje rady
zająem sie tera pobocznymi misjami :) jaką gildie do dołączenia byscie polecali ?

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Czy tego chcesz, czy nie, to Czarnygłaz będziesz musiał przejść, bo jest z tym związane zadanie z wątku głównego. A jaki poziom trudności masz? Czarnygłaz to w sumie pierwsze zadanie zaraz po ucieczce z Helgen.

Jaka gildia? Zależy o co Ci chodzi, bo w sumie jest bodajże 5 ugrupowań (Towarzysze, Złodzieje, Zabójcy, Bardowie, Magowie). Albo może chodzi Ci o Cesarstwo albo Gromowładni? Z tymi dwoma tyczy się wątek główny - Twój wybór. Co do reszty to możesz być w każdej ich członkiem.

ocenił(a) grę na 9
Pep_filmweb

nie chodziło mi mi o ugrupowanie doszedłem dzisiaj do towarzyszy
a poziom tak szczerze to nie wiedziełam że jest :)

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Jest poziom. Podczas gry wejdź w ustawienia i na pewno znajdziesz.

ocenił(a) grę na 9
Pep_filmweb

ok dzienks weszłem cały czas grałem na misztrzu może z tąd ten problem z czarnygłazem

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

No to już masz problem rozwiązany. Na niższych poziomach nie będziesz miał problemu. Hej!

ocenił(a) grę na 9
Pep_filmweb

dzienks stary tera dalem na czeladnika a jak coś trudniejszego to daje na uczeń i jest gites :)

ocenił(a) grę na 9
Pep_filmweb

cze to znowu ja :)
mam pytanko zrobileś misje ''oczyszczenie'' (ostatnia misja dla towarzyszy) jak tak to mam pytanie
wiem że juz potem nie trzeba przyjmować od nich zadań ale je robie bo to łatwy zarobek :) noi tu mam problem bo gdy wychodze z kopca w którym była ta misja oni zostaja w nim a ja sie przeteleportuje do białej grani to ich tam nie ma a jak sie wróce do kopca to tam tez zywej duszy ni ma wracam z powrotem :) i znowu ich nie ma
przejde w końcu do pytania :) GDZIE ONI DO CHOLERY SĄ ????????????????

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

sorki błąd misja nazywa sie chwala poległym :)

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Hej. Szczerze mówiąc to Ci nie pomogę, bo Skyrima już od długiego czasu nie mam na dysku i za bardzo nie pamiętam niektórych zadań. Może być też tak, że wkradł się jakiś bug... Hm, poszukaj w google, a najlepiej zadaj to samo pytanie tutaj na forum skyrima. Tam są ludzie, którzy są na bieżąco z grą i chętnie pomagają. http://www.forum.gamewalk.pl/viewforum.php?f=192

ocenił(a) grę na 9
ocenił(a) grę na 9
Pep_filmweb

jeszcze raz ci dziekuje tera już jestem przy tej misji w ktorej mam się wkraść do ambasady thalomoru

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Nie ma za co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones