PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 203
oceny
8,6 10 1 33203
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Raz na jakiś czas bez powodu wywala mi grę do pulpitu nie przeszkadza mi to za bardzo ale nie moge wejść
do Wichrowego Tronu bo za KAŻDYM razem gdy pojawia sie menu wczytywania miasta wywala mnie do
pulpitu
Co z tym zrobić? Nie moge wykonać zadań bo nie mogę wejśc:/

ocenił(a) grę na 10
DziadekZaplutek

Standardowe pytanie - czy może masz zainstalowane jakiekolwiek mody? Jeżeli nie, to zrób skan poprzez anti-virusa.

ocenił(a) grę na 8
Iluvatar94

mam zainstalowane ale nie działały wiec wyłączyłam ale nie usunełam z folderu gry

zrobiłam skan i wszystko jest w porządku

ocenił(a) grę na 10
DziadekZaplutek

To może spróbuj całkowicie usunąć te mody z folderu? Mi dzisiaj jakimś dziwnym trafem także 2 razy wywaliło do pulpitu (wcześniej zdarzyło to się tylko 1 raz, przy około 1000 zapisie, a mam już ich ponad 5000) i wydaje mi się, że była to wina autozapisów, bo jak inaczej wytłumaczyć to, iż podczas podróży nagle gra wywala do pulpitu? Kiedyś miałem ustawione co 15min i ów autozapis nigdy nie następował, gdyż robiłem to ręcznie (co za tym idzie gra nigdy się nie crashowała). Ostatecznie mogę polecić, aby przenieść zapisy i zrobić reinstal.

PS: I od kiedy to się dzieje? Czy dzieje się to tylko podczas wejścia z Wichrowego Tronu, czy podczas zwiedzania innych lokacji też?

ocenił(a) grę na 8
Iluvatar94

podczas innych lokacji też ale raz w jednym miejscu wywala a później w tym samym już jest w porządku a przy wichrowym tronie za każdym razem mi wywala:/

spróbuje mam nadzieje że nie zepsuje całkiem czegoś

ocenił(a) grę na 10
DziadekZaplutek

A czy mógłbym jeszcze prosić o podanie parametrów twojego komputera? Możliwe, że nie spełnia wymagań gry (ewentualnie możesz sama sprawdzić).

ocenił(a) grę na 8
Iluvatar94

mam dobry sprzęt dokładnie nie wiem jaki ale rok temu ulepszałam:)

teraz to nieważne usunełam mody z folderu data i teraz mnie wywala po logo bethesdy
trudno wyczyszcze komputer i teraz nie bede wgrywać żadnych dodatków

żeby nie przechodzić od nowa gry wystarczy skopiować do dokumenty/ my games/ skyrim/saves swoje savy czy coś jeszcze potrzeba?

ocenił(a) grę na 10
DziadekZaplutek

Nigdy tego nie robiłem, ale moja intuicja podpowiada mi, że wystarczy przenieść zapisy do odpowiedniego folderu i jestem tego święcie przekonany.

ocenił(a) grę na 8
Iluvatar94

ok dzieki

mam nadzieje ze to wina tych modów bo na necie niektórzy mieli problem przez ustawienia dźwieku ale z tym grzebałam i nie pomogło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones