PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697102}
8,4 5 993
oceny
8,4 10 1 5993
The Last of Us: Left Behind
powrót do forum gry The Last of Us: Left Behind

http://www.cdaction.pl/news-36502/the-last-of-us-left-behind---otwierajaca-minut a-pierwszego-dlc-wideo-update---data-premiery.html

PunkFan

DLC będzie kosztować w polskim PS Store 59zł

the_governor

Ja mam nadzieje na pudełkową wersję, pytałem ludzi z Sony Polska, ale jeszcze nic nie wiedzą.

PunkFan

W pudełkowej wersji wyjdzie pewnie tylko jako element edycji GOTY - jako całość: gra + wszystkie DLC. Innej opcji nie widzę.

the_governor

DLC do RDR było w pudełku stąd i tutaj spodziewam się pudełkowej wersji.

PunkFan

Tylko, że to było 3 lata temu... od tamtego czasu 90% DLC poszły na wydania cyfrowe. Ponadto Undead Nightmare wnosiło trochę więcej niż 80 minut czystej rozgrywki i można je było wydać jako pełnoprawny dodatek osobno. Mi osobiście forma dodatku nie robi to różnicy - czy będzie to pudełko czy czysty download. Liczy się efekt, a o ten w przypadku DLC trudno. Bardziej czekam na jakąkolwiek produkcję Naughty Dog na PS4.

the_governor

Ja niestety nie kupuje przez PS Store, a czekam na ten dodatek od pierwszej informacji, więc muszę liczyć na to, że będzie wersja pudełkowa.

PunkFan

tak z czystej ciekawości - jakiś szczególny powód, dla którego nie pobierasz zawartości z PSN?

the_governor

Czy ja wiem..od zawsze kupuje pudełkowe wersje, nigdy specjalnie nie brałem nic cyfrowo chyba, że coś idzie za darmo, tak to nie mam żadnej kupionej, która nie jest w pudełku.

PunkFan

ja tak samo , jestem typem kolekcjonera , ale trzeba będzie się przełamać kiedyś zawsze jest ten pierwszy raz :)

PunkFan

Dostałem wiadomość od PS Polska, niestety jak na razie tylko dystrybucja cyfrowa.

ocenił(a) grę na 10
the_governor

Polski oddział Sony znowu robi przekręty. Paczka map do multi w USA kosztowała 15 dolarów, a u nas 46 złotych. Teraz wychodzi Left Behind, które w Ameryce będzie kosztować również 15 dolarów, więc skąd u nas nagle wyższa cena? Oby to DLC nie kończyło się po czterdziestu minutach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones