PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697102}
8,4 5 993
oceny
8,4 10 1 5993
The Last of Us: Left Behind
powrót do forum gry The Last of Us: Left Behind

Jeśli są to wydarzenia poprzedzające wcześniejszy scenariusz The Last of Us to może lepiej by było zagrać najpierw w dodatek a później w pełną wersję? Co o tym myślicie?

artefakt

Myślę że jeśli nie grałeś w podstawkę to do 14 lutego możesz poczekać, chociaż znam już grę i na Twoim miejscu nie odkładał bym ogrania TLOU o ani sekundę. A jeśli na prawdę zależy Ci na poznaniu ciągu narracyjnego, to na początek 4 części komiksu, później DLC i na koniec podstawka.

borsuk001

Chyba tak zrobię, poczekam na DLC. Miałem ps3, jednak wielkie zwarcie w sieci el. unieszkodliwiło ją na dobre. Oczywiście, byłem wtedy w 3/4, jeśli chodzi o postępy w grze. Grając już mniej więcej jeden dzień, doszedłem do wniosku, że powinienem zacząć grę od nowa i trochę inaczej. Napięcie i emocje sprawiały, że pomijałem sporo "znajdziek" a później żałowałem, bo zabrakło mi tam czegoś np. ostrza. Grę "skończyłem" oglądając gameplay na YT.

Fabuła, narracja to jedyny powód, dla którego tak zainteresowałem się tą grą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones