PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 865
ocen
8,7 10 1 8865
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Po jedenastominutowej rozgrywce pokazanej na E3 wreszcie potwierdzono czarno na białym, że Ellie jest lesbijką. Pojawił się taki wątek również w dodatku DLC, ale przez dużą część graczy został odebrany jako przyjacielski pocałunek dwóch młodych, zagubionych dziewczyn, które poniosły emocje. A jednak. Co myślicie o tym wątku lgbt w grze? Ja muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i czekam, aż będzie można poznać historię Ellie oraz jej dziewczyny w całości. Czuję, że teraz polubię Ellie jeszcze bardziej, co po 1 wydaje się prawie niemożliwe!

jczarnooka

Mnie jako wielkiemu fanowi tej serii nie przeszkadzało to w ogóle. Co mnie trochę przeszkadzało to to że Ellie wogóle nie przypomina swojej młodszej siebie. Kiedy zobaczyłem dziewczynę na początku zwiastuna na E3 pomyślałem przez chwilę ze to matka Ellie albo po prostu jakaś inna bohaterka ale kiedy usłyszałem jak Dina wypowiedziała jej imie to się zdziwiłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones