PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 882
oceny
8,7 10 1 8882
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Mam nadzieję, że nie wprowadzili postaci Diny (dziewczyny całującej Ellie z gameplaya z e3) tylko po to by ją na początku zabić i tym samym stworzyć motywacje dla głównej bohaterki do mordowania.

Connor7

prawdopodobnie tak będzie xD

BlackRose58

Twórcy podzielili się fabularnym szczegółami i dzięki temu moja wypowiedź (w teorii) jest już nieaktualna:(

ocenił(a) grę na 8
Connor7

Zdradzili, że umrze? Słyszałam tylko, że ma się stać coś, co zniszczy spokój, który Ellie odnalazła, co zmotywuje ją do zabijania. Brzmi to niestety dość jednoznacznie, ale nadal mam nadzieję że może Dina zostanie tylko porwana, tak jak Dina ze ST (dziewczyna wyraźnie jest Żydówką, na bransoletce ma chamsę, może będzie więcej żydowskich nawiązań), ale szanse na to są raczej małe :c Wielka szkoda, tym bardziej, że Ellie straciła już Riley.

Raksha

Podczas rozgrywki Ellie ma tę bransoletkę. Kolejny dowód na to, że Dina umrze.
Swoją drogą byłoby to fajne nawiązanie do Joel'a, który nosi zegarek podarowany przez jego córkę.

ocenił(a) grę na 8
Connor7

Wiem, jednak nadal trudno mi się z tym pogodzić :c no ale faktycznie, zapomniałam o tym zegarku, chyba faktycznie powinnam się nastawić na kolejną martwą lesbijkę :c

Raksha

Z drugiej strony można założyć, że Naughty Dog NIE jest tak głupie żeby wprowadzili postać tylko po to by ją zabić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones