PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625266}

Disney's The Lion King

The Lion King
7,5 1 166
ocen
7,5 10 1 1166
The Lion King
powrót do forum gry The Lion King

Gra w starym stylu platformówek - trudna jak jasna cholera, wymagająca wiele zapamiętywania i precyzyjnego skakania po platformach. Coś czego od dziecka w wieku przedszkolnym - pierwszych klas podstawówki trudno było wymagać. Prawdę powiedziawszy mimo, że tą grę mam o ładnych parunastu lat, to dopiero stosunkowo nie dawno udało mi się ją przejść z deski do deski i na pewno nie bez żadnych trudności.

Krol_Sedesow

Ja nawet 2 rundy nie przeszłam ;) ale takiej w dzieciństwie nie grałam i nie miałam,ale w internecie to tak i trudna dla mnie była i dlatego wolę taką inną wersję tej gry,która również jest na SNES,ale jak ktoś by grał w tą wersje pierwszy ra to też by było trudno,bo ja po kilku tygodniach przeszłam prawie całą grę,bo w ostatecznym starciu,gdy gonimy Skazę,to musimy przeskoczyć na drugą stronę,a ja kilka razy skakałam i nic =D

Link do tej wersji w którą grałam:
http://gahe.pl/grypegasus,10351,The-Lion-King.php

Krol_Sedesow

jak jeszcze grałem w to na pegazusie to dopiero po kilku dniach gry udało mi się przejść to jechanie na strusiu. męczyłem się żeby dojść tam,chociaż nie jest to daleko,ale to było dla mnie trudne (na tym skakaniu po grzbietach i głowach często przegrywałem) i po każdej porażce zapisywałem co raz to dalsze przeszkody na kartce i po wielu dniach przejechałem całą tą jazdę i poczułem ogromną satysfakcję... ale nie przeszedłem tej gry do tej pory,chyba muszę to zrobić,ale na komputerze to już nie to samo ;/

ocenił(a) grę na 10
CharlieMarlow

grałem w te gre kiedyś i autor tematu ma 100 % racji .

Krol_Sedesow

Największa trudność to pokonanie Skazy na końcu - dopiero niedawno któreś z "walkthrough" w internecie wyjaśniło mi tajemnicę, jak to zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones