PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607743}
8,6 4 027
ocen
8,6 10 1 4027
The Longest Journey: Najdłuższa podróż
powrót do forum gry The Longest Journey: Najdłuższa podróż

Dubbing

ocenił(a) grę na 7

Tak jak dubbing mi się całkiem podoba i w sumie z niego czerpałem największą radość z grania (po latach grafika może trochę odstraszyć!), tak nie mogłem znieść błędów w wykonaniu Edyty Olszówki (główna postać - April Ryan). Momentami można było je odbierać jako zamierzone, ale jeśli Vestrum Tobias nazywa się jak się nazywa, to fajnie by było, jakby April po paru dialogach z nim wymawiała poprawnie "Tobias" a nie "Tobaios" do końca rozgrywki.

Inna sprawa, że podczas rozmowy z handlarzem map, gdy ten wskazuje nam drogę, zaczyna wyzywać April od tępych suk, czego nie ma w tekście. Ona na to w żaden sposób nie reaguje. Wydaje się, że spiker podczas nagrywania swojej kwestii pozwolił sobie na żart. :D

ocenił(a) grę na 10
Wit_Ad

To były początki polskiego dubbingu więc zdążali się mnóstwo potknięć. Dwadzieścia lat temu było nawet głośno odnośnie tych wulgaryzmów, były one zupełnie niepotrzebne, masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones