PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610173}

The Settlers II

Die Siedler II
8,3 1 939
ocen
8,3 10 1 1939
The Settlers II
powrót do forum gry The Settlers II
ocenił(a) grę na 9
BEATAiDAMIAN

zdarza mi się czasami :)
Pozdrawiam!

BEATAiDAMIAN

hehe no super gra swego czasu :) teraz problemy z odpaleniem na nowych systemach itp, ale mozna sie pomeczyc w dosboxie, ja jednak gram ostatnio w tego remake'a czyli "10-lecie" " }wikingowie" i mimo ogolnego uprzedzenia do gier 3d calkiem dobrze sie bawie ;d przede wszystkim mechanika i wyglad domkow w tym samym stylu wiec jest niezle (polecam tez 'settlers - narodziny kultur', tez podobna do dwójki pod wzgledem mechaniki z troche bardziej rozwinieta sfera militarna) :)

ocenił(a) grę na 9
BEATAiDAMIAN

pewnie, że tak

użytkownik usunięty
BEATAiDAMIAN

grałem jeszcze parę lat temu. kampanii nigdy nie udało mi się przejść (wstyd!) ale grę uwielbiałem, zwłaszcza, że działała na moim starym 486dx2 z 8mb ramu^^
powoli bo powoli ale szło
super bajkowa grafika i ta radocha z gapienia się jak moi robole pracują albo wąchają stokrotki jak roboty brak akurat^^

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

grałem tak długo aż skończyła sie moja amiga 600. ale mam wersje na pc, chociaz rzadziej w nią gram :)

BEATAiDAMIAN

ja gram czasami i w jedynkę też ;) ciągle tak samo wciąga.

użytkownik usunięty
BEATAiDAMIAN

Ja po 10 latach wreszcie przeszedłem kampanię^^

użytkownik usunięty
BEATAiDAMIAN

W zeszłym roku mi się zdarzyło. Świetna strategia.

BEATAiDAMIAN

Minęło 13 lat od pierwszego odpalenia na moim kompie i wciąż tam jest. Rzadko teraz gram ale bardzo chętnie spróbuję przejść w końcu IX misję głównej kampanii. Sejw tej misji ma z 8 lat! :D

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

Pierwsza dra jaką przeszedłem na PC. Później grałem jeszcze w 3 i 4 ze wszystkimi dodatkami.

ocenił(a) grę na 8
BEATAiDAMIAN

http://www.siedler25.org/

Polecam. Modyfikacja nie ingerująca w żaden sposób w mechanikę gry, naprawiająca liczne błędy, dodająca multiplayer (nawet lobby jest!), masę map, panoramiczne rozdzielczości, kompatybilność z najnowszymi Windowsami i więcej! Jakiś czas temu grałem z kumplami. Zachęcam do wspierania projektu i gorąco polecam!

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

Kultowa gra, epicka, legendarna! Właśnie dzięki takim gierkom cieszę się, że urodziłem się w latach 90-tych.

karas6610

Ja jestem na 6 misji. Może jak będzie niedługo czas to pogram troche :)

ocenił(a) grę na 9
BEATAiDAMIAN

ja gram :D

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

Sometimes ;)

ocenił(a) grę na 9
BEATAiDAMIAN

No ba! ;-)

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

grałem przez ostatnie dwa dni, jedną mapkę wygrałem a kolejną dostałem baty od komputera:D:D Gra do dziś wciąga, mam sentyment do tej gierki, późniejsze odsłony nie były takie dobre jak ta!

BEATAiDAMIAN

Ostatnio zacząłem grać w tego klasyka i muszę powiedzieć, że o wiele lepszy od niejednej nowej gry!

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

niedawno jeszcze grałem, teraz już na windows 10 jaja z odpaleniem, kampanię przeszedłem, świat podbiłem, z kumplami straciliśmy sporo życia przed podzielonym na 2 części ekranem - w tak wciągającą grę nigdy nie grałem i pewnie nigdy już nie znajdę :( aż łezka się w oku kręci...

ocenił(a) grę na 9
BEATAiDAMIAN

Chętnie bym zagrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones