PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611656}

The Settlers

Die Siedler
8,1 903
oceny
8,1 10 1 903
The Settlers
powrót do forum gry The Settlers

Wtedy niesamowita!!!

ocenił(a) grę na 10

Nigdy nie zapomnę jak w latach 90tych pierwszy raz zagrałem w tą grę. To było coś zupełnie
nowego, grafika wydawała się (i w sumie jak na tamte czasy była) wspaniała. W dodatku możliwość
grania na dwie myszki. Graliśmy całymi dniami. W ogóle czasy Amigi czy Commodore 64 były fajne -
gry były zupełnie inne i jakoś tak bardziej mnie wciągały niż dziś. Dziś gram rzadko i mało co potrafi
mnie przyciągnąć na dłużej.

ocenił(a) grę na 8
Coyotman

Późne lata 80 i spora część lat 90 to chyba był najlepszy czas dla gier. Miały jakąś magię i rzeczywiście przykuwały do ekranu. Dzisiaj też zdarzają się super rzeczy, ale jakoś rzadko czuję przy nich to, co przy tych starszych produkcjach.

jasiu15

Mam podobne odczucia ale względem lat 90. Myślę jednak, że mimo starań tracimy coś z dziecka. Z drugiej jednak strony, dzisiejsze gry wydają się być trudne, może nawet niewłaściwe, do przetrawienia przez dzieci.

ocenił(a) grę na 8
Coyotman

świetna gra! grałam w to jeszcze jako dzieciak, teraz Settlersi schowali się gdzieś na półce....

ocenił(a) grę na 8
Coyotman

W the Settlers grałem jeszcze na Amidze 500 i spędziłem wiele godzin na przechodzenie poszczególnych etapów. Nawet teraz gra przyciąga mnie do ekranu i cieszy niewyszukaną grafiką, pojedynkami rycerzy i budową imperium.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones