PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678769}

The Sims 3: Rajska wyspa

The Sims 3: Island Paradise
8,0 984
oceny
8,0 10 1 984
The Sims 3: Rajska wyspa
powrót do forum gry The Sims 3: Rajska wyspa
Corneliia

Mi się oba dodatki podobają, ale moim zdaniem "Zwierzaki" wygrywają dzięki kotom, które w tej grze występują.

ocenił(a) grę na 5
Corneliia

Zdecydowanie zwierzaki!
Tam przynajmniej można zająć się czymś na dłużej czego niestety w rajskiej wyspie brakuje.
Oczekiwałam więcej od tego dodatku i się zawiodłam.
W zasadzie nie ma nic do roboty...szkoda, że zawód ratownika nie przynosi jakichś wielkich emocji.
Samo obserwowanie jak sim robi w kółko to samo jest nudne. Moim skromnym zdaniem szkoda pieniędzy na rajską wyspę.
Trailery były świetne, ale wszystko jak zwykle wyszło w praniu.

Corneliia

Ja z kolei polecę Ci Rajską Wyspę: kilka ciekawych ciekawostek, ładna okolica i dość fajna funkcja z domem na barce.
Zwierzaki wprowadzają więcej błędów niż zwierząt, w dodatku wiele ras w ogóle nie przypomina tych z prawdziwego życia.

ocenił(a) grę na 8
Dimond

Ciekawe ciekawostki, a masło maślane

jatuginemamo

O, nie zauważyłem. :D

ocenił(a) grę na 8
Dimond

Spoko, tak mi się przypomniało jak zawsze nauczyciele mówili ;D

ocenił(a) grę na 9
Dimond

Zgadzam się z moim przedmówcą. Rajska Wyspa to godny polecenia dodatek, zaraz po "Po zmroku". :)

Corneliia

Jak dla mnie Zwierzaki są dodatkiem, którego nie może zabraknąć w grze ;) Ale Rajska Wyspa jest lepsza, jeśli o to chodzi. Prowadzenie własnego kurortu najbardziej przypadło mi do gustu :)

Corneliia

Dla mnie Rajska Wyspa jest lepszym dodatkiem,wprowadza naprawdę wiele nowości.Zwierzaki też są fajne,ale oprócz tego,że pojawiają się one w grze nic ciekawego nie dochodzi.

Corneliia

Rajska wyspa, zdecydowanie ;)

ocenił(a) grę na 8
Sebek7771

To pytanie stawia mnie przed dylematem, bo są to akurat moje ulubione dodatki w grze :). Skłonię się jednak bardziej w stronę Rajskiej Wyspy. Przede wszystkim mamy wiele ciekawych pomysłów, które nie występowały w poprzednich generacjach. Zwierzaki są natomiast taką ulepszoną formą poprzedników i jestem pewna, że wymagały mniej nakładu pracy czy kreatywności, niż rajska wyspa. Poza tym dużym plusem jest tropikalne otoczenie, które (moim zdaniem) jest ciekawsze.

ocenił(a) grę na 9
Rini

To prawda, wszystko prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones