PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608604}
7,8 20 932
oceny
7,8 10 1 20932
The Sims 3
powrót do forum gry The Sims 3

2 pytania

ocenił(a) grę na 7

1) mam tylko podstawową grę bez żadnych dodatków. Czy są jakieś kody
(oczywiście legalne) na dodatkowe ubrania i fryzury? Jeśli tak to bardzo proszę o
ich podanie i wyjaśnienie gdzie dokładnie należy je wpisać.

2) to tak tylko z ciekawości: co się stanie jeśli kobietę w ciąży zamkniemy np. w
domu czy jakimś pomieszczeniu (usuniemy wszystkie drzwi). Będzie tam miała
wszystkie środki do życia, ale nie będzie mogła wyjść i ona zacznie rodzić?
Wiem, że to okrutne, ale może ktoś próbował?

chromczan_fw

1) poszukaj w necie kodów do gry, jest jeden na odblokowanie fryzur i ubrań związanych z zawodami,możesz np. przebrać simkę za pokojówkę :D Osobiście polecam ci kupno dodatków. Osobiście mam ich 10 i 2 pakiety akcesoriów i nie umiem już bez nich grać :P
2) to nie jest okrutne, moje simki często rodzą w domach :)

chromczan_fw

h t t p: //w w w .thesim sresou rce . co m/
Darmowe, pobierasz i nie pamiętam dokładnie: albo musisz przenieść pobrane rzeczy do folderu Downloads, albo to od razu trafia do programu startowego i tylko klikasz, żeby zainstalować ;) Ewentualnie też niektóre rzeczy są za darmo na Store, a za rejestrację gry dostaJesz punkty do kupienia płatnych przedmiotów ;)

ocenił(a) grę na 7
izoooline97

Dzięki :)

ocenił(a) grę na 9
chromczan_fw

Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale można zyskać kilka zablokowanych fryzur i ubrań po wpisaniu kodu ,,unlockoutfits on". Pobierane z internetu często zacinają grę.

ocenił(a) grę na 7
natka17_1998

Pojawiły się ubrania do pracy.
Dzięki :)

ocenił(a) grę na 9
chromczan_fw

Nie ma sprawy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones