PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 308
ocen
7,2 10 1 11308
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Jak uśmiercić?

ocenił(a) grę na 6

Wiecie może jak łatwo uśmiercić Sima? lub wyprowadzić 1 z domu?

ocenił(a) grę na 7
Bonnemort

Dołączam się do pytania jak wyprowadzić jednego sima z domu...

Bonnemort

Spalić lub zagłodzić, mój np. zmarł od bara bara :D a wyprowadzić jednego sima się nie da, kolejna rzecz której w grze zabrakło

ocenił(a) grę na 7
mandyS

jak to umarł od bara bara? :D

I JAK TO NIE DA SIĘ WYPROWADZIĆ JEDNEGO SIMA?!
beznadziejnie, już kolejny raz się zawiodłam...

kasienka1230

Bo był zmęczony, a jego żonka niewyżyta :D to pewnie dlatego umarł.
I sory, na tamtą chwilę nie dotarłam do tego jak można wyprowadzić jednego sima, ale już wiem. Trzeba przejść na mapkę świata i kliknąć w dom naszego sima, tam będzie opcja zarządzania rodzinami. Ale i tak w tej części jest to bardziej skomplikowane.

ocenił(a) grę na 7
mandyS

takie skomplikowane że zrobiłam to w parę sekund a w the sims 3 zanim bym to zrobiła.. zanim by się "przetworzyło" minęło by conajmniej 20-30 minut

Bonnemort

Utopić w basenie.... żartuję. ;)

A tak na serio, to spróbuj zagłodzić, albo wzniecić pożar to być może zabijesz sima.

cloe4

Z tym basenem to ci nawet wyszło... :D

ocenił(a) grę na 6
cloe4

tak spalić można sima przy kominku ;)

Bonnemort

Z basenem niezłe...pozdro, że nawet nie ma ich w grze xD!

ocenił(a) grę na 10
AdusiaMrozusia

dużo żartować żeby był bardzo rozbawiony XD. Moja simka tak umarła :)

użytkownik usunięty
Bonnemort

Wyprowadzić jednego sima możesz wchodząc w otoczenie i klikając na wybrną rodzinę. Wyświetli Ci się małe menu i klikasz tam na "..." wyskakuje edytuj rodzinę albo zarządzaj rodzinami coś w tym stylu wtedy wyświetla Ci się podziel rodzinę. Pojawiają się dwa okienka 1)rodzina którą chcesz podzielać i 2) puste w pustym musisz wybrać inną rodzinę z miasta, a następnie przenieść tam sima. Od cała filozofia.

ocenił(a) grę na 6

ooo dzięki, trochę innowacji i człowiek się gubi ;)

użytkownik usunięty
Bonnemort

Ja sprawdzam każdą możliwą opcję zanim zacznę grać :) Odkryłam też, że można dowolnie zmieniać już istniejące rodziny np dodawać do nich żony/mężów/dzieci/siostry/ciuchy/fryzury bez grania nimi.

ocenił(a) grę na 9
Bonnemort

Ja np. żeby zabis sima kazałam mu ciągle ćwiczyć, jak już był bardzo zmęczony kazałam mu uprawiać joging i wtedy zginął :)

ocenił(a) grę na 6
wera785

hehe dobre nie ma to jak śmierć z przetrenowania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones