PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 325
ocen
7,2 10 1 11325
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Jestem strasznie zawiedziona, żałuje że wydałam tą kasę, zamiast dokupić wszystkie dodatki do
the sims 3... grałam dwa dni z nadzieją, że może to tylko pierwsze negartywne wrażenie i potem
może zobaczę cos ciekawego w tej grze... A jedyne co mozna gadac przez telefon siedząc na
kiblu... no to jest akurat spoko, ale sama wielofunkcyjność nie jest warta tej ceny... I te ich nastroje
zły, smutny wesoły rozbawiony, flirciarski... ciągle się zmienia i zaczęłam się zastanawiac na ch*j
to własciwie? Pod każdym względem trójka i dwójka lepsza.. jedynka też. Kompletne zacofanie...
Nie da się nawet zrobić blond włosów tylko jakieś żółte, kolory oczy jak z kreskowki... i to
ładowanie jak chce się gdzieś przejechac... i u mnie przynajmniej wcale tak szybko się nie ładuje.
Najgorsze jak skąds wracam.. najpierw zapierdzielam przez pół miasta i musze czekaz zeby zaraz
pojawilo sie dodatkowe ładowanie i czekanie.. z reszta szkoda gadac bo można hejtować bez
końca. Sorry, że się powtarzam,n ale musiałam! ;p

ocenił(a) grę na 8
kachakachakacha94

"Najgorsze jak skąds wracam.. najpierw zapierdzielam przez pół miasta i musze czekaz zeby zaraz
pojawilo sie dodatkowe ładowanie i czekanie."

Nie musisz. Wystarczy, że naciśniesz opcję "podróżuj" (o ile dobrze pamiętam), następnie wybierzesz swój dom.

kachakachakacha94

Dlatego ja wolałam zaiwestować stopniowo w Trójkę i wszystkie dodatki plus pare najlepszych akcesoriów i gra to po prostu cudo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones