PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 310
ocen
7,2 10 1 11310
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Niestety...

ocenił(a) grę na 5

Jestem fanka simsow...ale to co zrobili w 4 przekracza granice...Grafika ok!tworzenie simow,cos ciekawego,emocje simow ok,ale reszta?Cofneli sie do sims2!!! Brak pojazdow,gra laduje sie wchodzac z budyku do budynku?Hej!Mial byc otwarty swiat?!Co to za male swiaty?3 domy i 3 miejsca publiczne?A gdzie sklep np?ufff mozna by bylo wypisywac i wypisywac wszystkie bledy i niedociagniecia...niestety wracam do sims 3....

ocenił(a) grę na 5
italiakami

Na dodatek nowonarodzone dzieci rosna od razu do dzieci w wieku szkolnym????? :/

italiakami

Cofnęli się do simsów 1I 2. Też mi się to nie podoba.

italiakami

Pewnie wszystko dodadzą w aktualizachach/ dodatkach =p Ja bym chętniej wróciła do the sims 2(były tam pojazdy ;) ) bo wg mnie the sims 3 to najgorsza czesc, kompletna beznadzieja, gorsza od 4( chociaz jeszcze nie wyszły dodatki)

ocenił(a) grę na 5
Monnisia

Przeciez w the sims tez byly pojazdy! Ba nawet rowery!

Monnisia

tu się zgadzam, dla mnie wciąż 2 najlepsza! W trójce nie podoba mi się grafika, domy, ludzie są tacy plastelinowi, reakcje opóźnione, domy po prostu brzydkie.

Monnisia

Żart

italiakami

takie samoodczucia, jak po tak otwartej 1 można kogos zamknąć w domu i ewentualnie pozwolić mu poijechać na 2 parcele. Ta gra to jest smiechu warte, takie simy mogliby zrobic na androida, nawet simsy 1 nie byly tak ograniczone!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones