PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 310
ocen
7,2 10 1 11310
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Zwykłe oszustwo

ocenił(a) grę na 1

Widać wyraźnie, że zamysłem twórców gry od początku było stworzenie byle jakiego gniota przypominającego poprzednie części Sims, a potem dojenie frajerów za DLC. Które są wręcz koniecznością, żeby dało się w tę grę grać dłużej niż 2-3 godziny. Bo za 140 złotych dostajemy wersję demo. Sam kupiłem ten szajs za 25 zł w promocji, a uważam, że słono przepłaciłem.
Porównajcie sobie wielkość świata GTA czy dowolnego RPG z tą, pożal się Boże, "symulacją życia". Kilkanaście domków, dwa bary, dwie biblioteki, dwie siłownie (nawet nie chciało im się robić czegoś innego dla odmiany, tylko ctrl+c - ctrl+v), dwa bezużyteczne muzea. Nie ma szpitali, biur, urzędów, sklepów, plaż, kampingów, lotnisk, szkół.
Sama rozgrywka jest równie bogata. Możesz popatrzeć, jak twój sim przez godzinę żre tosta albo wykonuje inną absurdalnie powolną czynność. Możesz pograć w szachy, połowić ryby, pobiegać, potańczyć, umówić się na randkę. I niewiele więcej. Nie pojeździsz samochodem czy rowerem. Twój sim nie idzie do pracy czy szkoły - tę opcję musisz wykupić za kolejne 140 zł. W podstawowej grze dostajesz tylko informację "twój sim jest w pracy/szkole" i czas przewija się, żebyś w międzyczasie mógł w przyspieszonym tempie popatrzeć, jak trawa rośnie. (Nie, to była tylko przenośnia. Trawa nie rośnie. Taki efekt pewnie trzeba dokupić za kolejne 140 zł).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones