PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729768}
8,4 598
ocen
8,4 10 1 598
The Talos Principle
powrót do forum gry The Talos Principle

Opinia...

ocenił(a) grę na 10

Gra jest naprawdę bardzo dobra acz kolwiek też trudna :D udało się komuś zdobyć wszystkie Gwiazdki w Świecie 1 ?! bo ja mam tylko 5 i za chiny nie mogę zdobyć więcej grę oceniam na 10/10

elosidzej

Udało mi się zdobyć 6. Jeśli chcesz mogę Ci podpowiedzieć gdzie jest brakująca, tylko napisz do mnie na poczcie by nikomu nie psuć zabawy :) Jak masz wszystkie gwiazdki do odblokowuje się nowa plansza, więc warto je zdobyć!

Pozdrawiam!

PS. Rozumiem, że jesteś również miłośnikiem gry Portal?

ocenił(a) grę na 10
Annkoo90

spoko ja grę już skończyłem :D ale gra ma 2 zakończenia albo przez bramę albo przez wieżę ale wieża jest strasznie trudna

ocenił(a) grę na 10
elosidzej

Gra ma 4 zakończenia. 2 w wieży, 1 w bramie (ale można zdobyć dodatkowy achievement) i jedno... dla wybrańców :D

elosidzej

Mam pytanie, a co sądzicie o warstwie fabularnej?
Poza tym, jestem ciekawy co myślicie o polskiej lokalizacji, która podobno jest dość licha?

ocenił(a) grę na 10
Telafonciek

Polska wersja to tragedia jest tak przetłumaczona że śmiech na sali ale ujdzie :P

użytkownik usunięty
elosidzej

Piekna gra...Polecam zagadki są niesamowite,zwykły gimbuz niech lepiej sie nie bierze za granie bo nie ukonczy tak pieknej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones