PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627900}
7,2 387
ocen
7,2 10 1 387

The Tiny Bang Story
powrót do forum gry The Tiny Bang Story


Nie wiem dlaczego nie można zagłosować na tą grę, skoro premierę światową miała 22 kwietnia! Jest to świetna pozycja dla miłośników klimatycznej muzyki i gier typu hidden-object. Jeśli ktoś grał w znakomite "Machinarium", to w tym przypadku jak najbardziej znajdzie to co najlepsze. Jedyny minus tej gry jaki znalazłem to to Dlaczego jest tak krótka!:-(. Jak widać na tym przykładzie, w myśl powiedzenia, wszystko co dobre szybko się kończy. Na szczęście twórcy przygotowali małą atrakcję po jej ukończeniu. I tak oto w "pokoju zwierzeń" możemy "zarzucić" sobie z odtwarzacza dowolny motyw muzyczny z gry i ponownie ukończyć wszystkie minigierki i łamigłówki w niej zawarte. Gra jak najbardziej godna polecenia. Jak dla mnie również muzycznie wspólnie z Machinarium te dwie pozycje wiodą prym! Polecam wszystkim

ocenił(a) grę na 8
Hardstyle_Lover

Mnie również wręcz fizycznie boli krótkość tej uroczej gry. Myślę, że na rynku brakuje tego typu pozycji. Gry takie jak 'Machinarium', czy właśnie 'The Tiny Bang Story' starają się mężnie wypełniać lukę na rynku, ale, według mnie, luka ta jest ciągle dość spora. Jeśli ktoś zna inne gry tego rodzaju, lub w podobnym klimacie, podawajcie tytuły, będę wdzięczna =]

ocenił(a) grę na 8
Liriel_4

Ze swojej strony mogę Ci polecić produkcje może nie do końca zbliżone do wyżej wymienionych rozwiązaniami, ale równie ciekawe i pochłaniające czas w nie mniejszym stopniu. Podobieństwo polega na systemie "hidden object", ktróry zastosowano w TTBS oraz na stonowanej, uprzyjemniającej rozgrywkę muzyce i ciekawie rozrysowanej historii. Zbłąkane Dusze - Historia Domku Dla Lalek jest dostępna w wersji PL, a Lost Souls: Enchanted Paintings Collector's Edition w angielskiej, lecz nie powinno sprawiać problemu rozszyfrowanie poleceń i ukończenie gry. Minusem niestety jest czas potrzebny do ich przejścia, ale jak daje się zauważyć, jest to chyba nieodłączny element wyróżniających się produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones