PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 450
ocen
8,8 10 1 19450
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Instalując tą grę nie wiedziałam, że ona tak bardzo mnie wciągnie...tak bardzo przywiązałam się do bohaterów tej gry, że gdy Lee umierał po prostu wybuchłam płaczem. To jest pierwsza gra na której płakałam. Grając w tą grę czułam jakbym była Lee..najgorsze było podejmowanie decyzji np. kto umrze. Za każdym razem gdy ktoś umierał chciało mi się płakać...Lee to bohater. On i Clem byli tacy słodcy..szkoda mi ich obu...po prostu brak mi słów by opisać moje uczucia. Mam nadzieję, że powstanie kiedyś jakiś film lub serial na podstawie tej gry.

malinkaa88

Gra bazowała na komiksie Roberta Kirkmana pod tym samym tytułem, a jeśli chodzi o serial to jest on już od 2010 i liczy już 6 sezonów

DR16

wiem, że jest serial ale on jest zupełnie o czym innym.

użytkownik usunięty
malinkaa88

Gwarantuję ci, że ekranizacja tej gry przyniosłaby jej tylko szkodę. Zepsułoby to tylko wrażenie jakie gra pozostawiła. Moim zdaniem gra jest o wiele lepsza niż serial, no ale wiadomo - to dwa różne poziomy angażowania widza/gracza, w grze następuje większe zaangażowanie i przeżywanie całej akcji.
Też mnie niesamowicie wciągnęła ta gra. Ale jak przejdziesz sezon drugi, po zakończeniu obu części po jakimś czasie ci przejdzie i znajdziesz coś nowego :P

Trudno by było znaleźć aktora który wcieliłby się w postać Lee i Clem..ale bardzo chciałabym serial. Przeszłam już oba sezony i nie mogę doczekać się 3.

użytkownik usunięty
malinkaa88

W ogóle, ja moją przygodę z TWD zacząłem od gier i wtedy myślałem że popularny serial jest właśnie o Lee i Clem xD
I się rozczarowałem później bo Carlów i Ricków dostałem zamiast Clem :D

a polecasz ten serial?

użytkownik usunięty
malinkaa88

Mimo wszystko.. tak :P Przekonasz się czy jest to coś dla ciebie tylko oglądając go.
Gdy zacząłem oglądać, to nadrobiłem wszystkie sezony błyskawicznie, ale teraz jak jest 6 sezon i w tygodniowych odstępach oglądam, to widzę ile absurdów jest w tym serialu i ile rzeczy producenci mogli zrobić lepiej przez co się bardzo denerwuję... Ale postacie pokochałem to ich nie opuszczę mimo tego, że twórcy serialu coraz bardziej mnie do niego zniechęcają.
Ogólnie jest tak: kilka odcinków kicha - następne kilka jest ekstra - i znowu kilka monotonnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones