PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688673}
8,4 8 961
ocen
8,4 10 1 8961
The Wolf Among Us
powrót do forum gry The Wolf Among Us

Czy wiadomo już coś na temat sezonu 2 ? Wiadomo czy w ogóle wyjdzie ?

dagon1911

Słyszałam, że PODOBNO ma być, ale też nie mam żadnych informacji, które to potwierdzą. Chociaż osobiście wydaje mi się, że nie będzie.

AlexaM

Nie ma jeszcze żadnych informacji, ale wydaje mi się, że to jest raczej kwestia czasu. Telltale ma trochę na głowie. Szkoda, że nowe sezony tego całego Walking Dead zapowiadają z góry, a o Wilku nic.

HollywoodTonight

No dokładnie, ja to teraz szczerze mówiąc bardziej czekam na kontynuację Wilka niż TWD. No i oczywiście nie mogę się doczekać Gry o Tron :)

AlexaM

I ja dokładnie mogę to samo powiedzieć. Nie znalazłem zainteresowania w TWD, a Wilk pochłonął mnie całkowicie. I również czekam na GoT.

HollywoodTonight

Wiadomo już może kiedy premiera 1 epizodu GoT?

AlexaM

Nie wiadomo jeszcze nic. Mamy tylko zwiastun na końcu którego widnieje data 2014, ale poza tym nic. Zero screenów, zero większych zapowiedzi... ale może to lepiej, jestem fanem zaskoczeń i niespodzianek.

ocenił(a) grę na 9
dagon1911

W necie znajdują się doniesienia jakoby pierwszy epizod sezonu 2 miałby pojawić się jesienią 2015. TTGames najpierw biorą się bowiem za sezon 3 walking dead i gre o tron. Szczerze, wolałbym najpierw Sezon 2 Wolfa potem GoT a WD... już nie koniecznie. WD wyszło im świetne ale to nie znaczy ze można t ciągnąc w nieskończoność, nie wiem co można jeszcze w temacie o zombie osiągnąć wszystko i tak sprowadza sie do survivoru i zabijania zombiaków.

ocenił(a) grę na 9
dagon1911

Ma być w 2018 roku, zobaczymy :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones