PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612266}
8,0 1 641
ocen
8,0 10 1 1641
Thief: Deadly Shadows
powrót do forum gry Thief: Deadly Shadows

Ion Storm stanął na wysokości zadania. Może gdyby nadal żyło Looking Glass Studio to fabuła byłaby głębsza/ bardziej klimatyczna, ale nie ma prawdziwych podstaw do narzekań. Mam nadzieje, że czwórka nie zawiedzie oczekiwań fanów...

Sir Marco

Zgadzam się zdecydowanie :) A czwórka zapowiada się wyśmienicie - no może poza konsolowym aspektem... Więcej info o czwórce na polskim thief-forum.ehost.pl :)

ocenił(a) grę na 8
Marzec

a mi 3 nie podpadła, po pewnym czasie irytowało mnie ciągłe bieganie po mieście i w końcu olałem skradanie i bezczelnie przebiegałem sobie obok strażników, sama gra też dawała możliwości by olewać skradanie i fabularnie też jakoś nie powalała, nie podobał mi się też pomysł z rękawicami zamiast strzały z liną, za bardzo ułatwiał rozrywkę (można było zrobić chaos a potem uciec na ścianę w wielu miejscach). tą część przeszedłem trochę na odwal. moim faworytem jest zdecydowanie 2 część

ocenił(a) grę na 9
zgliszcz

W 1 & 2 też mogłeś pójść w styl Rambo. Trójka miała kilka niedociągnięć technicznych no i to nie był już ten dawny Thief, ale na to nie wiele można było poradzić - Looking Glass Studio obróciło się w niebyt i za produkcję wzięli się inni ludzie. Dlatego też trójka wyszła im nieźle. Lepiej od ich ówczesnego głównego projektu jakim był Deus Ex: IW.

ocenił(a) grę na 9
Sir Marco

Przejście trójki w trybie rambo, było o wiele trudniejsze od ciągłego skradania się : p

Boże, misja w sierocińcu zostanie mi w pamięci na zawsze.

Marzec

Hej :) Możesz odpowiedzieć na moje pytanko:
http://www.filmweb.pl/videogame/Thief%3A+Deadly+Shadows-2004-612266/discussion/N ajgorsza+misja+wed%C5%82ug+was+to,2048209

ocenił(a) grę na 10
Sir Marco

prędzej mnie śmierć zastanie niżeli się doczekam kontynuacji mojej ulubionej serii T4;( od premiery trójki minęło już kilka ładnych latek a o 4 wiemy tylko tyle, że cały czas powstaje i jeden screen który nic konkretnie nie mówi. Podobno w T4 mają wprowadzić multi. Osobiście boje się tylko tego, że czekamy już na Thief'a bardzo długo i mam nadzieje, że niczego nie spieprzą:(

ocenił(a) grę na 9
pawelencjusz

A czasem team odpowiedzialny za Deus Ex 3 nie pracuje nad nim?

Swoją drogą, dziedzictwo Looking Glass to chyba najlepsze fpp w historii; System Shock, Bioshock, Deus Ex, Thief, być może Dishonored.

ocenił(a) grę na 10
dziki_wonrz

Chłopie ploty krążyły, że Eidos jus bodajże od 2009 rozpoczął pracę nad T4 i w sumie jak do tej pory nic konkretnego nie uświadczyłem. Niby jakiś screen (w dodatku nic nie "mówiący") wyciekł do sieci i na facebook'u na stronie jakiegoś kolesia są piękne screeny prawdopodobnie tak będzie wyglądał nowy Thief. Jeśli to faktycznie obrazki z T4 to zapowiada się ślicznie. Moje zdanie jest takie: Że już długi czas czekamy na nową wersje przygód Garrett'a i oby była warta zachodu bo jak to powszechnie bywa w nie których nowych grach myślą, że grafą nadrobią wszystko (chyba wiesz o jakiej tutaj grze mówię). Jeśli mowa o Thi5f to:
1. Tylko i wyłącznie średniowiecze!!!
2. Bez żadnych "baboli" z robotami w stylu Metal Age
3. Wszystkie frakcje tj, Hammeryci, Poganie, i co tam jeszcze było??:P niech pozostaną:)

ocenił(a) grę na 10
pawelencjusz

*Jeśli mowa o Thi4f ...sorx:P

ocenił(a) grę na 9
Sir Marco

A ja się nie zgadzam. T3 jest najgorszą z serii, o wiele słabszą od dwóch pierwszych części. Mimo to, nadal jest do bardzo dobra gra (podczas gdy pozostałe są wyśmienite), która nadal trzyma klimat, fabułę i wspaniałą muzykę - tylko grywalność jest do d***. Konsolowe ułatwienia, nietrafione pomysły i obszary ładowania...

ocenił(a) grę na 3
adriannnn

odświeżam sobie właśnie t3 i jest kiepsko, nawet bardzo kiepsko. gram na expert (inaczej w thiefy się nie gra) jest piąty dzień - kasy mam prawie 15k, ekwipunek pełen, prawie nikogo nie zabijam, bo niby po co skoro zawsze można zwiać. Loady muszę właściwie robić jak zapomnę, że gram w skradanke a nie w shootera. najgorsza jest jednak dostępność, wszystko można mieć zawsze, gazowe strzały są rozdawane za friko przed każdą misją, tak samo wodne, zapalające, mchowe, fiolki regenerujące i co tam chcesz. gdzie tu sens? w 1 i 2 nawet jak miałeś 100% loot to w sklepie i tak trzeba było wybierać i kombinować. a tu? bez jaj, jak mam 20granatów błyskowych to dlaczego mam się bać jakichś zombiaków na jeden strzał <w horn of quintus ściągałem zombiaki do sali z płapką ogniową i i na desce przeskakiwałem nad kulami ognistymi żeby zombie oberwał a nie ja>? zero jakiegokolwiek wysiłku. Do tego dochodzą karygodne bugi w postaci miejsc w których nie można się ruszyć albo spada się prostych desek. przecież o to chodzi żeby przemykać ukradkiem, fuksem i detale w tej grze są najważniejsze a zostały zaniedbane. jeszcze wychylanie się zabrali, to już w ogóle jakaś paranoja. brak pływania można przeżyć, niby jest wspinaczka, która tak naprawdę się nie przydaje. fabuła po prostu śmierdzi. tylko grafika ratuje ten produkt.

ocenił(a) grę na 9
Droo

Oj, zgadzam się, chociaż mi się udało to przeboleć. Ale z fabułą to już przesadziłeś, jest bardzo dobra, główny wątek nawet lepszy niż w Thief: Gold, ale nie podoba mi się, a nawet bardzo, to wyraźne odejście od poprzednich części, które nawet widać w nazwie gry (Thief, a nie Thief III). Bugów jest tyle samo co w poprzednich częściach i mniej więcej na tym samym polegają - zacinanie się, błędy z AI itd. powinni je ponaprawiać, a nie, że znowu frustrują graczy. Poza tym, te bugi też odtrącają moich kolegów, których próbuję przekonać do tej wspaniałej serii...

ocenił(a) grę na 3
adriannnn

Faktem jest że nie powinienem się wypowiadać co do fabuły, kiedy jestem w trakcie. Mój błąd. Niemniej strażnicy mordercy, to moim zdaniem jakaś pomyłka. W ogóle nie podoba mi się pomysł ujawniania keeperów w grze, w tak nachalny sposób. Narzuca mi się wizja partaczy, którzy sobie pomyśleli "teraz damy graczom coś co ich rozwali, pokażemy im to wszystko czego do tej pory nie widzieli". Nikt się k>rwa nie zastanowił, że lepiej jest pokazać urywki i pozwolić na pracę wyobraźni, niż dać skrypt. Ech, idę dalej sprzedawać bogactwa i gromadzić siano. Z takim zapleczem finansowym jak mam, to powinienem jakiś bank otworzyć a nie okradać, kogo się da

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones