PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612266}
8,0 1 638
ocen
8,0 10 1 1638
Thief: Deadly Shadows
powrót do forum gry Thief: Deadly Shadows

Dla zainteresowanych podaję link do fanowskiej produkcji T2X. Akcja rozgrywa się między drugą, a trzecią częścią trylogii. Przeszedłem ją osobiście i jako fan poprzednich części mogę powiedzieć tylko tyle, że ludzie odpowiedzialni za tę produkcję naprawdę się postarali, całość nie ustępuje żadnej części (choć nie ośmielę się stwierdzić, że jakąś przebija:)

Gra jest zrobiona całkowicie na silniku Thief II The Metal Age, oferuje kilkanaście misji, a wcielamy się w młodą dziewczynę, która przybyła na statku do metropolii dobrze już znanej fanom poprzednich odsłon gry. Co więcej jest także dostępne spolszczenie do tej produkcji (wszystkie linki są podane na oficjalnej stronie). Produkcja jest także całkowicie niezależna i darmowa.

Link: http://www.thief2x.com/

Mhroczyn

Również polecam, świetne uzupełnienie fabularne dwójki. Thief to wciąż moja ulubiona seria a minęło już tyle lat i tyle gier zaliczyłem to i tak trylogię Garretta uważam za nr.1, niepowtarzalna gra, polecam gorąco !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones