PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611682}
8,2 1 237
ocen
8,2 10 1 1237
Thief: The Dark Project
powrót do forum gry Thief: The Dark Project

Najlepsza skradanka w jaką grałem i zarazem moja ulubiona gra z dzieciństwa.
Szkoda , że nie jest kompatybilna z moją konfiguracją komputera , bo chętnie wróciłbym na
stare śmieci

użytkownik usunięty
GarvinSitho

Jeśli twój komputer ma możliwość grania w gry to spróbuj ddfixa. Jeśli to przeczytasz i chcesz więcej informacji to polecam poszukać na polskim forum Thiefa.

Jeśli to ma jakieś szanse powodzenia to sprawdzę , czemu nie.

GarvinSitho

Thief ciągnie na wszystykim. DDfix i ustawienie koligacji procesora załatwia sprawę.

użytkownik usunięty
PanTrojkat

Ja to się nie znam na tym kompletnie, ale powiedz mi co zainstalować, to na pewno mój chłopak to ogarnie. Bo mam wszystkie wydania gry i chyba nawet oryginale, ale mam problem z instalacją ich na laptopie. Coś z grafiką? A bardzo bym chciała odświeżyć sobie 1 i 2... Stęskniłam się za tą grą... Pomożesz?

ocenił(a) grę na 10

A znasz The Dark Mod? To był fanowski mod do Doom 3, a teraz funkcjonuje jako odrębna, niezależna gra. Całkiem za free. U mnie śmiga pod Windows 7. Polecam, to jest wypisz wymaluj klimat starego Thiefa, tyle że z lepsza grafiką.

użytkownik usunięty
angua_79

A to trzeba pobrać jak zwykłą większa grę? Czy jest dostępna gdzieś w internecie po zalogowaniu?? Chętnie w nią zagram!!
Czekam teraz na nowego Thiefa, mam nadzieję, że pójdzie na moim lapku...

ocenił(a) grę na 10

thedarkmod. com, wszystko opisane w dziale Downloads, pobierasz i jedziesz :) Ja właśnie sobie ciupam, w oczekiwaniu na nowego Thiefka :D

użytkownik usunięty
angua_79

Dzięki za info Angua ;-)
Podzielimy się wrażeniami, gdy zagramy w Thief, o ile mi się zainstaluje!!! :-(

użytkownik usunięty
angua_79

Szkoda, że z angielskiego tak mało umiem;/ Ale może to ogarnę;D

ocenił(a) grę na 10

Najpierw instalujesz samego moda: tworzysz sobie katalog darkmod, pobierasz TDM Updater (w sekcji download jest link), wypakowujesz tdm_update.exe do katalogu darkmod i odpalasz go. Reszta ściąga się sama. Po skonczonej instalacji w folderze darkmod masz TheDarkMod.exe - to jest plik wykonywalny gry. Uruchamiasz i wułala.
Misje pobierasz ze stronki z sekcji Missions - po prostu ściągasz i wypakowujesz do folderu darkmod\fms. Po następnym odpaleniu giercy będą dostępne. To nie jest gra z ciągłą historią jak Thief, każda misja jest niezależna.
Ja sobie trochę dłużej poczekam, aż położę łapy na nowej odsłonie, bo muszę ogarnąć właśnie sprzęt (czytaj: zarobić na upgrade albo na konsolę, bo mi na starym pc raczej nie pohula). Ale nie pali się - czekałam 10 lat, mogę jeszcze trochę.

ocenił(a) grę na 10

btw zainstalowałam tez pierwszego Thiefa i na razie śmiga. Instalka z płyty "Kolekcja klasyki" (było kiedys takie wydanie, Thief Gold, Metal Age i Deadly Shadows razem na jednej płytce) + fix TGTool v1.0.4.0 i wszystko bangla. Łezka się kręci, jak się patrzy na te plansze... ;)

użytkownik usunięty
angua_79

Właśnie mam to wydanie trzypłytowe i jak zainstalowałam jedynkę, to nie mam dźwięku i grafika jakby taka zielona, czyli radzisz doinstalować fix TGT?? To jest tam na płycie?? Tylko gdzie ja tę płytę zapodziałam ! ^^

ocenił(a) grę na 10

Nie. Fix ściągasz stąd http:/ / www.saleck. net/creations/gamefixguides/thief.php
Tylko gra nie może być zaistalowana w folderze Program Files (domyslny przy instalacji). utwórz sobie nowy folder na dysku c np c:\gry i tam zainstaluj. Po instalacji gry odpalasz fixa, wskazujesz mu ścieżkę, gdzie znajduje sie Thief.exe (w tym wypadku c:\gry\Thief Gold ), reszzte zalatwia sam. Przynajmniej na dźwięk powinno pomóc, problemu z zieloną grafika akurat u siebie nie miałam, może to kwestia sterownika.

użytkownik usunięty
angua_79

Już jakiś czasem temu instalowałam, ale spróbuję zainstalować znów razem z tym Fixem, dziękuję bardzo. Dam znać jak poszło ;D

użytkownik usunięty

Jeżeli nie masz dźwięku to wyłącz w ustawieniach dźwiękowych przyspieszenie sprzętowe. Zaś na zieloną grafikę pomoże włączenie wspomagania w ustawieniach obrazu. Plus - żadnych fixów nie potrzebowałem :)

użytkownik usunięty

Właśnie ja to się tak na tym wszystkim znam jak kaczka na literaturze... Dziękuję za pomoc, musi mi w uruchomieniu tej gry pomóc ktoś ogarnięty w te klocki ;D

użytkownik usunięty

Oj sam bym tego od razu nie wiedział gdybym nie kupił CD-Action z trylogią Thief i nie przeczytał w instrukcji co trzeba zrobić :D

użytkownik usunięty

Właśnie mam trylogię starego Thiefa, ale gazetki chyba już nie znajdę ;D Jeżeli czegoś nie będę wiedziała, napiszę do Ciebie prywatną wiadomość ;-) Właśnie się wygadałeś, że to ogarniasz, więc masz przechlapane ^^

Z tego co pamiętam, to dwójka chyba nie chciała mi się zainstalować. Muszę wziąć od kuzynki te płyty i będę próbowała zainstalować wszystkie części.

Co najśmieszniejsze na starszym może ze 3 lata kompie stacjonarnym trójeczka śmigała bez problemu, a już na moim lapku nie chciała działać ;/

użytkownik usunięty

Z laptopami jest, nigdy nie wiadomo. Osobiście nie mam, ale laptopy nie są "oficjalnie" do grania, chyba, że te z kosmiczną ceną.

Jakie tam przechlapane, pisz, nie ma problemu ^^

użytkownik usunięty

Powiem Ci, że mam laptopa dwa lata, kupiłam go w normalnej cenie. Bo używałam go do szkolnych celów i korzystania z neta. Wiadomo jakieś wypasione gry na pewno u mnie nie pójdą, ale ostatnio grałam w te najnowsze, co prawda na najniższej jakości, bo mam chyba słabą kartę graficzną do tych nowych gier, ale bez problemu zainstalowałam gry z przed ostatnich dwóch lat: Assassins Creed III i IV, Nowego Tomb Raidera, Far Crya, Devil May Crya. No i zastanawiam się czy Thief 4 u mnie będzie działał czy nie...

użytkownik usunięty

Ja na moim sprzęcie w nowego Thiefa nie pogram, jak widzę to mój komputer nie równa się z Twoim laptopem, więc u Ciebie może będzie działał :)

użytkownik usunięty

Dam Ci znać jak będę mieć nową grę i wtedy się przekonamy! :-D
Choć mam ogromną nadzieję, że zadziała... Bo do Thiefa mam ogromny sentyment, przy żadnej grze się tak nie bałam jak przy Thiefach ^^

użytkownik usunięty

Rozumiem, lecz podczas rozgrywki w nowego Thiefa nie doświadczysz sentymentalnej podróży... Zamiast tego polecam starsze odsłony, ale jeśli je ograłaś, to dodatkowe misje. Sam pamiętam jak zainstalowałem z gazety jakąś dodatkową misję do Thief: The Dark Project i strasznie się bałem. Zaczynała się w mieszkaniu Garretta i nagle ktoś walił do drzwi. Należało zebrać co najpotrzebniejsze i czmychnąć przez okno, bo za moment do mieszkania wpadali nieumarli... Tego się najbardziej bałem, choć nazwy misji nie pamiętam :(

użytkownik usunięty

Ooo ciekawa misja! Chętnie bym zagrała! Właśnie w całą trylogię grałam i domyślam się, że już ta nowa część będzie bardziej nowoczesna. Niby w scenerii sprzed 200 lat, a Garett sprzęty ma jak z XX wieku ^^ Właśnie sentyment mam do tych starych i chciałam znów w nie zagrać ;-D Chyba dwójki nie skończyłam, choć grafa fatalna w 1 i 2...

użytkownik usunięty

Oj, po chwili grafika przestaje przeszkadzać :) Jest oczywiście możliwość poprawy jej różnymi patchami, ale nie chce mi się w tym brudzić.

Co do "Thi4f", to sama konstrukcja gry jest nowocześniejsza, gra jest zgodna z dzisiejszymi standardami gier - czyt. jest bardziej uproszczona :(

ocenił(a) grę na 10

To jest właśnie atut tej gry, że można spokojnie olać grafikę - klimat jest taki, że zastępuje wszystko. Zresztą estetyczne doznania zapewniają briefingi i cutsceny, które są równie piękne teraz, jak 15 lat temu.
Co do gadżetów pana złodzieja i technologii w świecie Thiefa w ogóle - w poprzednich częsciach tez były przecież elementy zaawansowane na poziomie XX wieku lub nawet w ogóle wykraczające poza nasze obecne możliwości; to jest świat steampunkowy i takie pomieszanie jak najbardziej jest na miejscu.

użytkownik usunięty
angua_79

Z tą nowoczesnością nie chodziło mi o otoczenie i steampunk, tylko uproszczenia w gameplayu nowego Thiefa.

ocenił(a) grę na 10

Jasne, ta część mojej wypowiedzi była do KevinRudolf :)
Jeszcze nie zagrałam w nowego Thiefa, niemniej już z grubsza wiem, czego się spodziewać - widać takie czasy. Mimo wszystko z sentymentu będę sobie wkręcać, że to ten sam Thief, chociaz nie taki sam. A na osłodę zawsze jest multum misji do starych odsłon i DarkMod - można grać do upojenia.

użytkownik usunięty
angua_79

Dlatego teraz bardzo rzadko gram w najnowsze gry. Są wyjątki, ale rzadko :D

Ta misja to "Events in Highrock".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones