PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647134}

Tibia

5,9 2 717
ocen
5,9 10 1 2717
Tibia
powrót do forum gry Tibia

Pamięta jak chodziłam na trolle i minosy ,jak poznawałam tam ludzi i jak stresowałam się ,że
zaraz umrę :) to było życie .. często wspominam z bratem i kuzynką czasy tibijskie xd

ocenił(a) grę na 4
savercan

no dokładnie:D i ta irytacja gdy jakiś wysoki level zabije cie bez powodu ahggrrrr :D

savercan

zgadzam się! żadna gra mmorpg nie oferuje takich emocji zwiazanych z grą.
tutaj nabijałeś skilla cały dzień a potem padasz i dwa dni w plecy!

savercan

Chyba sentyment , a nie respekt...:D

ocenił(a) grę na 10
TheAmazingPudding

Moze słowo respekt nie pasuje tu idealnie , ale o sentyment mi nie chodziło ;)

savercan

Nie czujesz sentymentu do Tibii ? Jak tak można :O

ocenił(a) grę na 10
TheAmazingPudding

oczywiście ,że mam sentyment do Tibii . Ten piszczel istniał w moim dziecinstwie przez długi czas :]

ocenił(a) grę na 8
savercan

Tak sobie pobłądziłam trochę po grach i przez zupełny przypadek trafiłam tutaj :D Mam bardzo podobne odczucia - wciąż z rozrzewnieniem wspominam piękne tibijskie czasy, a tyle to już lat:P I ten strach jak spotykało się kogoś na drodze :D Niezapomniane przeżycia ;))

savercan

Zawsze można miło wspominać jakąś grę, nawet jak z czysto teoretycznego punktu widzenia jest to wielkie gówno. Gra nie zachwyca, chociaż co by o niej nie powiedzieć wciągała. Może miał bym do niej sentyment, ale jednak wywołuje u mnie w.ku.rwienie.... Ile to czasu poszło na marne podczas wbijania upragnionego lvl.....

ocenił(a) grę na 10
savercan

Ta gra była, jest i bedzie! Dzięki takiej głupiej tibii poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, z którymi do dziś się przyjaźnię i spotykam :D a zaczeło się od głupiej małej gildii na rooku:D Może to zabrzmi bardzo dziwnie, ale ta gra naprawde odmieniła moje życie xD Tęsknie za tamtymi czasami, za starą Tibią.. wtedy inaczej się grało... jakoś w ogóle wszystko było fajniejsze xD Wciągało jak cholera, mimo tych wszystkich pk pod Thais czy Carlin xD

ocenił(a) grę na 10
AhsokaTano

Mam identyczne odczucia; p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones