PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647134}

Tibia

5,9 2 718
ocen
5,9 10 1 2718
Tibia
powrót do forum gry Tibia

Tibia, Tibia...

użytkownik usunięty

Hm... Chciałem napisać to na Gry Online ale nie mogłem, muszę to wylać z siebie tutaj. Wku**iają mnie idioci, dosłownie idioci którzy oceniają grę po grafice. Nie mówię tego jako fan, nie porywa mnie teraz to MMO, znam takich co powiedzą że to najlepsza gra tego gatunku, a w World of Warcraft nie zagrają bo nie ogarną. Kolejne ocenianie gry po wyglądzie, tak jak jest z Tibią. Ale nie powiem również że Tibia to gówno, to moje pierwsze MMO, jeszcze na 7.6. Tych których nie odstraszy grafiką, przyciągnie prostota tej gry, a jednocześnie niemały i złożony świat. Plus, wiele osób ocenia jeszcze tą grę przez społeczność i incydenty takie jak bicie matki za wyłączenie Tibii. Oceniajcie tych ludzi, bo to nie to że gry psują psychikę, ale napędzają psychiki już zrytych ludzi do takich działań, ludzi którym nie powinno się dawać gier. Oceniam Tibię na 7, nadejdzie jakiś dzień w którym zawitam ponownie do tego świata, ale długo w nim zapewne nie posiedzę, gdyż moje serce należy do hordy. For the horde.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones