PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612058}
6,7 646
ocen
6,7 10 1 646
TimeShift
powrót do forum gry TimeShift

Przyjemna gra....

ocenił(a) grę na 7

Był to taki miks F.E.A.R + Half-Life 2, niby nic szczególnego a gierka dawała mi całkiem sporo frajdy kiedy pierwszy raz w nią zagrałem w 2008 roku. Nawet teraz wracając do niej całkiem fajnie się bawiłem, zabawy z czasem nie są odkrywcze, ale momenty w których musimy ich użyć są właśnie tym konikiem napędowym, który sprawia że developer zasługuję na uznanie. Co ważniejsze mamy zarówni zamknięte przestrzenie jak i te otwarte.
Warto też wspomnieć że Ragdol wyszedł o wiele lepiej niż w np: F.E.A.R który miał z tym spore proglemy (postaci się śmiesznie rozciągały )
Również co mi nawet dziś zaimponowało, to możliwości silnika czyli sama interakcja z otoczeniem. W zamkniętych pomieszczeniach sypie się tynk z filarów, zostają dziury po kulach fajnie to wygląda, z wszystkimi obiektami jako ozdoba lokacji można wejść w interakcję, czyli przesunąć je itd:.
TimeShift jest bardzo niedocenioną grą, mimo iż mamy zabawę z czasem, no i z początku jakąś przewagę to i tak jest dość wymagająca i jedna chwila nieuwagi i jesteśmy trupem. Zwłaszcza że potem są coraz to bardziej wymagający przeciwnicy, a bez wspomagania sobie czasem zabicie ich jest naprawdę nie lada wyzwaniem. Gra mogła zaistnieć i mieć swoje pięć minut, bo w wielu aspektach w żadnym wypadku nie odstawała od standardów jakie były wymagane na tamte lata.

TimeShift to taka gierka o której się myślało "pewnie wyjdzie średniak" w potrafiła nieźle zaskoczyć i dobrze oddać efekt WOW.

https://www.youtube.com/watch?v=HFba6v5X88k

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones