PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619275}
7,2 885
ocen
7,2 10 1 885
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
powrót do forum gry Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Gra jest prawie tak samo­ zajebista jak­ jedynka tylko tutaj­ dochodzi motyw, że­ rozkazujemy naszym­ kompanom rzucić­ granat dymny i­ oślepiający. W­ poprzedniczce tego­ nie było.­ Grywalność na­ bardzo wysokim­ poziomie. :>

Mnie i ta część­ bardzo wciągnęła.­ Co mi się jeszcze­ podoba to brak­ liniowości. Był­ taki moment w grze­ - hol jakiś przy­ bibliotece.­ Wchodziłem do niego­ frontem ale ciężko­ się robiło więc­ polazłem na dach i­ przez okna dachowe­ poczyściłem­ przeciwników bez­ najmniejszego­ problemu :) No i­ tutaj checkpointy­ są częściej niż w­ jedynce. Interwał­ prawie idealny :>­ Dobrze, że pojawiły się­ wskaźniki położenia­ granatu bo w­ jedynce czegoś­ takiego nie było.­

K#$wa mać pod­ koniec w szóstym­ akcie jak byłem­ pozbawiony­ towarzyszy broni te­ misje były­ prze$%bane :///­ Za to­ ucinam punkt czyli­ wychodzi 8/10 bo­ się naw#$wiałem­ trochę i pikawa­ pracowała na­ podwyższonych­ obrotach. Mnożyło­ się przeciwników­ jak grzybów po­ deszczu w momencie­ poruszania się naprzód.

Mówię QuickS­ave i gra miód.

Plus­ za Gabriela Nowaka­ :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones