PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641936}
7,8 2 275
ocen
7,8 10 1 2275
Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

nie nie jest gorsza od pandora tomorow cz chaos theory , w pewnych aspektach jest nawet
lepsza. Ma tylko 1 wadę : jest za krótka , powinna mieć ze 20 misji w kampanii , no i te 2 krótkie
misje typu lotnisko... to miała być misja? myślałem że to przerywnik.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

"Jedynka" - 10 misji. Pandora Tomorrow - 8 misji, Chaos Theory - 10 misji, Double Agent - 9 misji w tym epilog, który odblokowuje tylko jedno zakończenie, a i on długością wcale Lotniska nie przewyższa.
Zatem, te 12 misji (z lotniskiem i prologiem) w kampanii to wcale nie tak mało, do tego 16 misji co-op z czego 4 kontynuują fabułę. Osobiście, jestem zachwycony Blacklist, to chyba najbardziej rozbudowana część serii, jest w niej wszystko co najbardziej w tej serii mnie urzekło. No, może trochę brakuje mi przesłuchiwania złapanych jako "żywa tarcza" randomowych przeciwników, ale wobec ogólnego wrażenia jakie ta gra na mnie zrobiła to drobiazg, bez którego mogę żyć. :D
Owszem, też miałem pewne poczucie niedosytu gdy ukończyłem kampanię, ale miałem tak w każdej części, za każdym razem po przejściu ostatniej misji. Zdążyłem się przyzwyczaić. :D

użytkownik usunięty
Noxbi

Ostatnia misja najlepsza. Można powiedzieć że niczym nie różni się od tych z genialnego Chaos Theory.

ocenił(a) grę na 9
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Sam aktualnie gram w tę grę i podoba mi się bardzo. Preferuję styl gry ducha albo panterę. Zazwyczaj wybieram snajperkę VSS ? kuszę i pistolet z tłumikiem naturalnie. Czasami jednak czekam aż wróg zobaczy ciało powalonego przyjaciela i tak oto kończy identycznie. Kocham się skradać. Mam wszystkie części Splinter Cell i mogę szczerze przyznać że Blacklist jest lepsza od Conviction. Jednak Splinter Cell Chaos Theory i Double agent są najlepszymi grami z skradania się i chowania w mroku w jakie grałem. Nie ma lepszych dla mnie. Pozdrawia Cezerium19 na Uplay

użytkownik usunięty
FRANK_MARTIN_FILMWEB

A ja tam bluzgam na tę grę ile wejdzie. Mogła być o wiele lepsza. Przede wszystkim niska rozdzielczość. Te same schematy w misjach. Trzeba przejść przez całą lokację, znaleźć to coś i wyjść inną stroną. Z mieniono system skradania i wykańczania przeciwników. To duża zaleta gry. Poza tym nic więcej. Myślę, że Ubisoft już nie pociągnie dalej tej serii.

ocenił(a) grę na 10
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Gra bardzo mi się podobała, ciekawa fabuła ale... nie wiem czy tylko ja miałem taki problem.
Kupiłem grę w empiku, przy każdym włączeniu ładują się aktualizacjie Ubisoft, co skutkuje tym że albo baaaaaaaaaaardzo długo włącza się, albo w ogóle się nie włączy i niestety psuło mi całą radość z gry.
Teraz czekam na film :)

ocenił(a) grę na 9
Posesivo

spróbuj przy wyłączonym necie uruchomić.

ocenił(a) grę na 10
FRANK_MARTIN_FILMWEB

dzięki , już lepiej śmiga :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones